Styl

Využíváte slev a výprodejů?

Někdo si nechává nákup „vánočních“ dárků až na leden, kdy začínají zimní výprodeje. Využíváte této možnosti? Nakupujete ve slevách, nebo vám to přijde pod úroveň? Pojďte dát řeč na toto aktuální téma

OFFZimní zboží už je pomalu pasé a obchody se plní jarními kolekcemi. Je na čase zbavit se „starých“ kolekcí a rozjet kolotoč jarních nákupů. Obchodníci se doslova předhánějí v lákání zákazníků a „zdobí“ své výlohy křiklavými nápisy „Výprodej“, „Slevy“, „Sale“. Všichni víme, že určitě neprodělají, ale odolejte nabídce, která slibuje slevu o padesát a více procent.

S cenami dolů jde nejen oblečení, ale i sportovní vybavení, které se dá letos ještě využít. Pokud tedy napadne sníh.

Nekupte to, když je to tak výhodné! Vždycky si vzpomenu na tuhle hlášku z filmu Slavnosti sněženek a přiznám se, že občas podlehnu.

Mým posledním úlovkem se stal kalhotový kostým. Nešlo sice o klasickou slevu nebo výprodej, ale nákup z druhé ruky. Mám svůj oblíbený obchůdek, kde se „odkládají“ značkové věci (oblečení, boty, kabelky, drobné doplňky) a můžu vám říct, že tam si vždycky vyberu. Začínám mít pocit, že v „normálních“ obchodech upadá kvalita. Oblečení je sice prudce „trendy“, ale většinou šité horkou jehlou.

Tady můžete vsadit na kvalitní materiál, dokonalé krejčovské zpracování a záruku, že máte originál, ve kterém nikoho dalšího nepotkáte.

A co bych si koupila ve slevách? Určitě sportovní vybavení. Třeba lyže.

A vy, milé ženy-in? Nakupujete ve slevách?

 • Který druh zboží nejčastěji pořizujete ve výprodeji? Co jste sobě, dětem nebo manželovi koupila naposledy? Využíváte sezonních slev celoročně?  
 • Necháváte si dokonce „vánoční“ nákupy až na leden, kdy je to výhodnější?
 • Jaké nákupy byste doporučila ostatním ženám.
 • Vadí vám názory, že slevy jsou vlastně podvod a ve skutečnosti o slevu nejde? Dáte se tím ovlivnit? Kazí vám to náladu, nebo na to nedbáte?
 • Které slevy si rozhodně nenecháte ujít? Je to oblečení, sportovní potřeby, nebo třeba boty a doplňky?
 • Co se podle vás vyplatí koupit a co rozhodně ne? Prozradíte nám svůj nejlepší kauf?
 • Na vaše příspěvky se už teď moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit za svůj příspěvek?

Mám pro vás opravdovou lahůdku: trojitý dárek, který využijete (nejen) v honbě za slevami

darek

 • Krokoměr ACRA, abyste si ověřila, kolik kilometrů jste naběhala
 • Mýdlo Oriflame, abyste mohla po příchodu domů spláchnout prach cest
 • Řasenka Hyper Strech Oriflame, abyste se udělala ještě krásnější, než jste
   
20.01.2014 - Móda - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Vivian [*]

  "Akce" využívám celoročně. Například svoje oblíbené kafe, co běžně stojí 229,-, kupuju v akci za 129,-, vždycky si jich vezmu víc a v pohodě vystačím do další akce... Sml24 Kšefti na tom asi moc nevydělají (za těch 229,- jim to asi moc lidí nekupuje), ale naběhli si sami... Některé věci se prý už ani neprodávají za "běžnou" cenu.

  A výprodeje samozřejmě občas taky využiju, třeba teď mám v plánu si pořídit boty na příští zimu. Ale že bych byla nějak extra běsná po výhodných nákupech, na to jsem asi moc líná... (Každopádně ale nejsem líná počítat a přemejšlet, výhodnost se musí ověřit.)

  superkarma: 0 20.01.2014, 10:28:57
 2. avatar
  [6] Altamora [*]

  Jen jednou jsem udělala výjimku a koupila si ve slevě něco, co bych si nekoupila, kdyby to nebylo slevněné. Šlo o likvidaci prodejny a ten kostým byl slevněný na deset procent. Podle kamarádek mi moc slušel. Nikdy jsem ho neměla na sobě. Už s kamarádkami na nákup nechodím. Sml16 Obvykle ve slevě koupím jen to, co bych koupila i za plnou cenu.

  superkarma: 0 20.01.2014, 09:56:35
 3. avatar
  [5] stonehod [*]

  Dobré ráno milé dámy. Na slevy se s dětma každý rok chystáme do Fashion Arény v Praze. I normálně se tam dá nakoupit, ale v lednu ještě lépe. Jedeme s tím , že to co potřebujeme v průběhu roku, takl tam koupíme. Není to pokaždé pravidlem, že koupíme vše. Ale i letos se zadařilo Sml16 Slevy se namají odsuzovat, ale když už něco kupujete, tak mít potuchy kolik by to stálo bez slevy.

  superkarma: 0 20.01.2014, 09:21:31
 4. avatar
  [4] Pentlička [*]

  Slevy využívám v tom smyslu, že pokud něco potřebuju koupit a ono je to ve slevě, tak bezva. Ale že bych kupovala něco jen z toho důvodu, že je to zlevněné, tak to ani nápad.

  superkarma: 0 20.01.2014, 09:05:06
 5. [3] Rikina [*]

  Z principu mě neuráží si něco koupit "ve slevě". Sml57 Ale je pravda, že někdy je kus oděvu za korunu drahej. Tenhle víkend jsem měla v ruce bundu, co by se mi i líbila, ale knoflíky visely každý sotva na jedné nitce, a ze všech švů visely dlouhé cancoury nití. O všití zipu jsem též měla pochybnost a šlo by to jistě udělat lépe. Přitom to byl značkový kus, žádné no name od asijských prodejců. Sml80 Tak to si to můžou... zlevňovat do alelujá. Sml24

  superkarma: 0 20.01.2014, 08:35:52
 6. [2] Sabiina [*]

  Pokud se nachomýtneme v obchodě a líbí se nám něco, tak slevy využijeme :)

  superkarma: 0 20.01.2014, 08:31:22
 7. avatar
  [1] Eliana [*]

  Nakupujeme ve slevách,když nějaké jsou, což letos nás nějak minulo. Jen mám jednu kostkovanou košili z Německa za 26,99 na 5 Eur.....

  superkarma: 0 20.01.2014, 07:25:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme