Čtenářka Zolinda je další přispěvatelkou k dnešnímu feministickému tématu. Jak píše, je v ní kus feministky, ale dokáže využívat i svých ženských zbraní...

Téma dne zní: Vy a feministky.
Co si o feminismu myslí čtenářka Zolinda? To si můžete přečíst v jejím příspěvku níže...


Dobrý den všem,

zapřemýšlela jsem nad dnešním tématem a musím říct, že kus feministky v sobě nejspíš budu mít - dá-li se to tak nazvat.
Vadí mi diskriminace kvůli pohlaví, nelíbí se mi, že automaticky beru nižší plat oproti kolegovi i přesto, že mám větší zkušenosti a na pozici jsem delší dobu. Jsem alergická na sexistické kecy kolegů, kteří si myslí, že pokud je kolegyně atraktivní, nemusí mít nic v hlavě a stačí ji hezký kukuč a dlouhé řasy. Na druhou stranu, moc ráda si je následně vychutnávám při jednání... :-)

Pravdou ovšem také je, že své fyzické přednosti používám při jednání se zákazníky (pracuji víceméně v mužském kolektivu), mám ráda pozornost okolí a pokud má projev mužského osazenstva úroveň (žádné slinty, a pod.), rozhodně to dokážu ocenit.

V každém případě jsem ráda ženou a chci, aby mi chlap držel dveře, skládal komplimenty, držel nade mnou ochrannou ruku a nosil mě na rukou...dobře, v případě vyvrknutého kotníku, párové soutěže nebo svatby. :-)

A pokud jde o výměnu žárovky, výměny těsnění v kapajícím kohoutku nebo vyluxování bytu, ať to udělá ten, kdo má akutálně víc času... nebo větší chuť.

Zolinda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. prosince 2011: Já a feministky

  • Jaký je váš názor na feministky?

I když se zdá tahle otázka položená mužem v ženském magazínu trochu odvážná, nemyslím si, že je od věci. Extrémní názory vyvolávají v lidech reakce. Stejně, jako máme každý, napříč věkem, pohlavím i rasou svůj názor třeba na židovství, tak máme názor i na feminismus. A mě zajímá ten váš, milé čtenářky! Posílejte mi ho na e-mail uvedený níže jako příspěvek k tématu a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku, který se hodí pro každého chlapa a feministku, totiž hry POKER deluxe od Albi, musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Chcete-li mít šanci na zveřejnění, posílějte své príspěvky nejpozději 7. 12. 2011 ve 14.30 hodin.

poker

Hrajte ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o ceny v hodnotě 30.000 KORUN! Více zde...

Reklama