Na internetu existuje mnoho nástrojů, které vám umožní vytvořit si vlastní webové stránky zdarma. Systém Webnode nabízí mnohem vyšší efektivitu při tvorbě a správě obsahu vašich stránek.

web

Vždycky jste toužila po tom, mít svůj blog, web či e-shop. Není nic jednoduššího! Systém Webnode umožňuje vytvořit si webové stránky jednoduše a zcela zdarma. Pokročilé webové stránky si vytvoříte pouze s pomocí běžného internetového prohlížeče, nebo dokonce i pomocí chytrého mobilního telefonu!

Editace webových stránek v systému Webnode je velmi podobná psaní v programu MS Word nebo v jakémkoliv jiném textovém editoru. Uživatelé mají možnost vylepšit své stránky velkým množstvím doplňků. Za pomocí pouhého přetažení doplňku z nástrojové lišty si můžete do stránky přidat ankety, diskusní fóra, fotogalerie, videa a další.

web

S typickým nástrojem pro tvorbu webových stránek jste museli každou internetovou stránku vytvářet na zelené louce. Jedná se o časově náročný proces, který významně snižuje efektivitu vytváření webu. Webnode tento problém řeší speciální funkcí. Uživatelé mohou do stránek vložit dynamický a strukturovaný obsah (například článek v blogu).

web

Nástroj nabízí mnoho předdefinovaných webových šablon, které si uživatelé mohou upravit zcela podle svých představ. Ve výsledku uživatelé pouze vkládají obsah do předpřipravených šablon. Takto mohou uživatelé vytvořit mnohem více internetových stránek v kratším čase.

Otázka tedy zní: Proč ještě nemáte své stránky Webnode?

web

Reklama