Myslím si, že obraz z fotografie je skvělým dárkem. Proto jsem se rozhodla samotnou tvorbu vyzkoušet a vybrat si náměty, které by se líbily mým blízkým. Vím, že moje sestra miluje stromy, moje neteř osamělá zákoutí a manželka mého bratra má spoustu fotek dětí, které tak ráda ukazuje.

Proto by bylo určitě originální dát jim pod stromeček obraz, který by se jim hodil do bytu, a navíc by z něj měli velkou radost!

obrazy na míru

Díky spolupráci se stránkami www.obrazynamiru.cz jsem se rozhodla tvorbu obrazu vyzkoušet. Přiznám se, že jakmile jsem začala prohlížet nabídku snímků, která v databázi je, ani jsem si nevšimla, že už si fotky prohlížím hodinu. Tak mě to polapilo. Ty snímky jsou nádherné! Při prohlížení mne samotnou napadalo, jaký obrázek s touto či jinou fotku by se mi hodil do koupelny, do ložnice nebo jen tak do předsíně na stěnu, kam se dívám, když otevřu dveře domů. Ta inspirace byla tak bohatá, že jsem váhala, co vlastně vybrat.

Musím pochválit tvůrce stránek, že listování v nabídce je opravdu velmi přehledné. Upoutaly mne související odkazy na podobné snímky.

Když jsem si fotku vybrala, následoval výběr velikosti a materiálu, na který má být obraz vytištěný (plátno, fotopapír, tapeta). Vybrala jsem si rozměr 70x90cm a materiál plátno s tím, že chci obraz zarámovat do tzv. blind rámu - obraz vypadá tak, že je bez rámu, okraje snímku jsou přehnuté přes okraje jednoduchého rámu. Vše, co si navolíte, se vám hned promítne do sloupku s cenou, víte tedy hned, kolik vás bude zakázka stát.

Nabídka možností tvorby obrazů mne ale hned ještě inspirovala k nahrání vlastního snímku, který mám ráda. Ten jsem zvolila, že bude viset v ložnici - zachycuje náhodnou situaci, kdy jsme se postavili s mým mužem a naším synem před pražskou „Lennonovu zeď“, před velké srdce, a vyfotila nás moje kamarádka. Je to taková veselá fotka, plná lásky, okamžik jednoho letního odpoledne. Tak už se těším, až bude viset u nás v ložnici...

Jestli hledáte vhodný dárek, myslím, že věnovat někomu obraz či obrázek je dobrý nápad.
Na www.obrazynamiru.cz najdete fotky, které uspokojí vaši uměleckou představu.

Reklama