Bulvár

Výstava těhulek

Výstava „Těhotná? Těhotná! Těhotná..." je tvořena deseti panely s fotografiemi a skutečnými příběhy. Jak panely vypadají, to si můžete prohlédnout v této novince. Výstava putuje zdarma po celé republice...

Putovní výstava s názvem „Těhotná? Těhotná! Těhotná...", kterou pořádá Poradna pro ženy v tísni Aqua vitae, si můžete prohlédnout zdarma po celé republice. Výstava je tvořena deseti panely s fotografiemi a skutečnými příběhy.

Jak panely vypadají? Ukázka...

panel

Jednotlivé lidské osudy, zobrazené pomocí velkoformátových fotografií, můžete shlédnout v obchodních centrech nebo nemocnicích na různých místech České republiky.

Tuto akci jsme uspořádali proto, abychom vyjádřili, že těhotenství a mateřství může ženu naplňovat, i když právě prochází partnerskou nebo finanční krizí," říká magistra Irma Krylová z Poradny Aqua vitae. „Zároveň bychom rádi povzbudili ty ženy, které prožívají těžké chvíle v souvislosti s těhotenstvím, aby se nebály hledat pro sebe a své dítě to nejlepší možné řešení."

Výstava bude zahájena dnes, 1. března 2011 v 17.00 hodin v nákupní galerii Nové Butovice v Praze.

Kdy výstava doputuje do vašeho regionu a kde se momentálně nachází, to se dozvíte na stránkách: http://linkapomoci.cz

Kam dál? Kultura...

   
01.03.2011 - Kultura - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] peetrax [*]

    To je sice super, že Martínek stojí zato, ale každé dítě má právo vědět, kdo je jeho otec a každý chlap má právo vědět, kdo je či není jeho dítě. Sml3

    superkarma: 0 01.03.2011, 15:05:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme