Když zjistila, že má ve svém okolí spoustu dam, které svůj volný čas věnují nejrůznějšímu tvoření, rozhodla se, že je škoda „nepochlubit se". Založila „spolek tvořilek" a uspořádala výstavu," zve v dnešním tématu čtenářka Akiasare.

Pozvánka čtenářky Akiasare je hodně osobní - zve totiž na výstavu spolku, který sama založila.

Přijdete se podívat?


Krásný den všem,

k pondělnímu tématu mohu přispět díky mojí mamince. Když zjistila, že má ve svém okolí spoustu dam, které svůj volný čas věnují nejrůznějšímu tvoření, rozhodla se, že je škoda „nepochlubit se". Založila „spolek tvořilek" a uspořádala výstavu. O víkendu proběhne již druhá.

Letos budou vystavené drátované kameny,hedvábné šály,batikovaná i malovaná trika,obrazy zhotovené nejrůznějšími technikami a mnoho dalších věcí,ale mým favoritem byly,jsou a budou ty nejkrásnější perníčky,jaké jsem kdy viděla.

Znám autorku dlouho,perníčky vídám každý rok,ale ještě jsem nepochopila,jak to kruciš dělá :-)

Jen pokaždé znovu tiše žasnu nad tou krásou.

Termín:
  • sobota 27.listopadu od 10 do 14 hodin
  • neděle 28. listopadu od 14 do 17 hodin
Místo:
  • Masarykova základní škola v Horní Bříze

Pokud byste chtěli,přijeďte se podívat.
Akiasare

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vaše kulturní tipy!

Pozvěte ostatní čtenářky na kulturu!

Viděla jste poslední dobou nějaké zajímavé divadelní představení? Shlédla jste v kině skvělý film? Dočetla úžasnou knihu? Navštívila kvalitní koncert? Balet, operu, muzikál... Pokud ano, podělte se o svůj zážitek s ostatními čtenářkami: Napište svou vlastní krátkou recenzi vašeho kulturního zážitku a upozorněte tak své souputnice magazínem Žena-in.cz na kulturní dění ve vašem regionu či na dobrou knihu! Vaše recenze nechť je dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Získat za ni můžete zajímavou knihu z Knižního klubu: John Curran - Utajené zápisky Agathy Christie a dále originální učební hru Síly přírody od firmy ITE media. Své kulturní tipy posílejte v rámci dnešního tématu na e-mailovou adresu redakce níže...

utajene

 

Reklama