.

Vysoušeč a žehlička, přizpůsobí teplotu, aby nedošlo k narušení přirozené hydratace vlasů. Nyní navíc s dárkem ZDARMA!

Domácnost

Vysoušeč a žehlička, přizpůsobí teplotu, aby nedošlo k narušení přirozené hydratace vlasů. Nyní navíc s dárkem ZDARMA!

Krásné zdravé vlasy jsou chloubou každé ženy. Bohužel ale v ranním spěchu nebo v touze po dokonalém vzhledu před večírkem jde často zdraví vlasů stranou. Jak tedy doma rychle vytvořit perfektní účes, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali nebo dokonce poničili?

Philips

Vysoušeč a žehlička, přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení přirozené hydratace vlasů

Philips představuje jednoduché řešení – nový vysoušeč vlasů MoistureProtect HP8280 a novou ionizační žehličku na vlasy MoistureProtect HP8372. Tyto novinky za pomoci jedinečného snímače MoistureProtect přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení přirozené hydratace vlasů, a tudíž zajišťují vlasům při stylingu maximální péči. Kromě toho také disponují ionizační technologií, díky níž dosáhnete nádherně hladkého lesklého účesu bez zacuchání a elektrizování vlasů. Za zmínku stojí i design obou produktů, který napomáhá nejen jednoduchému a pohodlnému používání, ale zároveň je velmi elegantní a ženský.

Získáte dárek ZDARMA

Navíc, pokud si v období od 20. 4. do 30. 6. 2015 zakoupíte jednu z novinek nebo libovolný výrobek vlasové péče Philips v hodnotě minimálně 799 Kč, získáte jako dárek ZDARMA profesionální kartáč na vlasy Tangle Teezer. Více na www.philips.cz

Chcete vědět, jak nový vysoušeč vlasů a ionizační žehlička na vlasy Philips MoistureProtect fungují? Podívejte se na video:

Ochrana vlasů před vysoušením a vysokou teplotou

 • Jedinečné pečující vysoušení vlasů

PhilipsNový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect (HP8280) s příkonem 2 300 W byl navržen tak, aby ženám v péči o vlasy v domácím prostředí poskytl skvělé výsledky s maximální péčí. Nový vysoušeč vlasů mimo jiné disponuje speciálním snímačem MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Technologie ThermoProtect zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před přehřátím vlasů. Důležitým prvkem je také ionizační technologie, kdy záporné ionty redukují tvorbu statické elektřiny a uhlazují vlasy. Výsledkem je pak hladký, lesklý účes bez zacuchání.  Nový vysoušeč Philips MoistureProtect má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. Součástí příslušenství vysoušeče je úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu, stejně jako difuzér k vytvoření vln či zisku maximálního objemu. Součástí vysoušeče je i Cool Shot poskytující intenzivní proud chladného vzduchu k dokončení a fixaci účesu po jeho úpravě. Orientační maloobchodní cena je 2 299 Kč.

 • Hladký účes zářící zdravím – žehlička, která ochrání vaše vlasy

Philips

Nová žehlička na vlasy Philips MoistureProtect (HP8372) s třemi nastaveními teplot poskytuje dosažení těch nejlepších výsledků při zachování maximální péče. Její součástí je speciální snímač MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté během tří vteřin automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Dalším důležitým prvkem jsou bezpochyby plovoucí keramické destičky snižující způsobený tlak vyvinutý na vlasy během žehlení, čímž opět dochází k eliminaci možného poničení vlasů. Opomenout bychom neměli ani ionizační technologii, díky níž můžete zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Pro vaše pohodlí můžete žehličku MoistureProtect používat již za 15 sekund od zapnutí a pokud ji náhodou zapomenete zapnutou, po hodině se vypne sama. Orientační maloobchodní cena je 2 299 Kč.

Nový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect HP8280 stejně jako novou žehličku vlasů Philips MoistureProtect HP8372 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako na www.alza.cz a www.mall.cz.

   
20.05.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] 135evik [*]

  Sml59

  superkarma: 0 05.06.2015, 20:35:41
 2. avatar
  [1] Avosanaj [*]

  Sml16

  superkarma: 0 20.05.2015, 13:15:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme