Krásné ráno, ženy-in.

Hnedle z rána bych se s Vámi ráda podělila o přání, které se pravděpodobně nikdy nesplní, ale naděje umírá poslední.

Zatímco některým stačí ke splňení přání klasické předměty jako je nová televize, dvd, mp3 přehrávač atd., mně osobně tyto věci připadají naprosto nedůležité a nepotřebné.

Mé největší přání je mít vlastního koně. Nemusí to být drahý kůň. Může být zánovní, používaný, trošku starší. Prostě vše, co frká a má tak krásně fousatej čumák.

soutěž Glandin - 4. Kdo nebo co je to misál?

Do koní jsem blázen, miluji je již od dětství. Vím, co všechno to obnáší, a i přesto bych do toho šla. Problém ovšem není v pořizovací ceně koně, ale v ceně za měsíc ustájení. Jsou věci, které se v životě nesplní. Ovšem naděje umírá poslední.

S pozdravem

malé_pískle


Děkujeme za krásné povídání i za fotky...

Tak tenhle problém taky znám :(. Koníky miluju, na to si nějakého koupit bych i peníze měla, ale na to postarat se o něj už nejsou peníze a v mém případě ani čas... Tak si holt radši čas od času zajdu někam zajezdit... Třeba do útulku pro opuštěné a týrané koníky Regália, který se teď stěhuje, a tak tam je spousta práce...

Jaký je Váš nej dárek? Třeba i takový, který nedoufáte, že byste mohla někdy dostat? Napište nám o něm na redakce@zena-in.cz!

Reklama