Bulvár

Výsledky energetické ankety mezi čtenářkami Žena-in

 

Chcete vědět, jak jste odpovídaly v anketě na téma „Elektrická energie“, kterou jsme na Žena-in.cz uspořádali začátkem letošního roku? Ptali jsme se vás tehdy například, co vás napadá při vyřčení slova „elektrická energie“, o čem byste se na Žena-in.cz rády dočetly ve spojení s energetikou nebo jestli byste jely na exkurzi do elektrárny. 

 

Z vašich odpovědí například vyplynulo, že když se řekne „elektrická energie“, jako první vás napadne společnost ČEZ (tuto odpověď uvedlo 29 % čtenářek). Jako druhá vás napadne elektrárna (26 %) a jako třetí domácí elektrický spotřebič (21 %).

 

Anketa dále ukázala, že vás velmi zajímá téma úspor energie (67 % čtenářek), ale i téma energetiky a životního prostředí (17 %). Pět procent čtenářek Žena-in.cz v anketě odpovědělo, že by se rády dočetly něco o informačních střediscích elektráren, případně že by se seznámily s historií vědy a techniky. 

Více než 66 % účastnic ankety uvedlo, že by jely na exkurzi do elektrárny.

 

(Tento poslední údaj nás také přivedl na myšlenku uspořádat výlet do přírody v okolí Elektrárny Temelín včetně exkurze do jejího informačního střediska.) Ankety se zúčastnilo 1 039 čtenářek Žena-in.cz

   
09.05.2005 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Luciš [*]

  Majucha: jo jo, tak se správně jmenují

  superkarma: 0 09.05.2005, 12:26:18
 2. avatar
  [1] Luciš [*]

  JE Metelín Ale jinak pššt, JETE je částečně můj "živitel" coby náš odběratel a hlásím se spíš k temelínským otcům než k jihočeským matkám

  superkarma: 0 09.05.2005, 09:30:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme