Čtenářka Gábina se bojí, že si vládu rozdělí komunisti s ČSSD a zadluží naši zem až k Měsíci. Máte z toho také strach, nebo byste to naopak brala? Myslíte si také, že je výsledek voleb už předem jasný?

Brala byste ultralevicovou vládu? Čtenářka Gábina se jí bojí...

Výsledek voleb? Zítra mi bude asi špatně na zvracení

Jako to zejtra dopadne? Bavíme se tady o tom v kanceláři a asi nám všem bude nejdřív špatně na zvracení (říkáme raději blití, jde to v tomto případě líp z pusy). A pak nám bude smutno. Jak ty naše volby dopadnou. Žádné překvapení nebude, výsledky jsou už předem jasné díky průzkumům.

Socani a komunisti. Ti se spolu domluví a zavládne nám socialistický stát - všechno zadarmo, dostaneme se do takových dluhů, že to budou splácet i naši vnuci. Už takhle jsme na tom bídně. Řítíme se do Řecka a ne na pláž, kde se budeme vyvalovat.

Tak jsem z toho smutná už teď. I mý kolegyně z kanclu. Doby, kdy jsme měli radost že máme jako děti banán nebo pomeranč si už nikdo moc nepamatuje. Nebo když jsme mohli jen do NDR Bulharska nebo do Maďarska. Všichni nosili stejný džíny, stejný tenisky. Ach jo.

Doufám, že takových hlasů, jako budeme mít my bude víc - rozhodně nevolíme rudé a oranžové.

Gábina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 25. 10. 2013: Volby 2013

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z dnešních přispěvatelek získala knižní dárek: Osobnosti českých dějin (Knižní klub).

dejiny

Reklama