píše ze své zkušenosti čtenářka s nickem Romca2. Měří skoro stejně jako sestra, přesto jí každý odhadne jako menší. Čím to je, to se dočtete v jejím příspěvku

Můžete měřit sto sedmdesát, mít dlouhé tělo a krátké nohy a budete vypadat menší, než žena, která má kratší tělo, zato dlouhé nohy. Věřte mi, mám to vypozorované. Takhle si všichni myslí, že moje sestra je vyšší. Ale omyl, měříme skoro stejně, ale ona má (potvora) delší nohy, takže působí větší. Proporce jsou proto hodně důležité a opticky klamou.

Kolikrát jste si řekly u slavných hvězd, jak musí být vysoké, viz dnes už zmiňovaná Kylie Minoque a ony přitom neměří víc, než nějakých sto šedesát. Jenomže mají drobné postavičky a vyvážené proporce, takže působí souměrně  vypadají dobře nejen na kameře, ale i na fotkách. I modelky by vás mnohdy překvapily, že jsou ve skutečnosti menší a mají kratší nohy. Důležitý je i úhel při fotografování. Stačí záběr z podhledu a máte nohy jako gazela.

Ale co, jsou důležitější věci na světě, než je výška a dlouhé nohy, což už jsme si přečetly v mnoha dnešních příspěvcích. Mít se ráda taková jaká jsem a nežehrat na osud, který nemůžu změnit. My malé máme tu výhodu, že si můžeme pomoct podpatky, ale co ty chudinky dvoumetrové?

Těch je mi někdy opravdu spíš líto, než bych jim měla závidět

Romca2

Milá Romco2, máte pravdu, také si myslím, že na proporcích hodně záleží, jak člověk působí

Text nebyl redačně upraven

Jak jste spokojené se svou výškou, milé ženy-in?

  • Jste vysoká, nebo malá? Jaké v tom spatřujete výhody, nevýhody? Které převažují?
  • Měla jste někdy se svou výškou problém? Kdy vám nejvíc vadilo, že jste „bidlo“nebo „prcek“?
  • Jak snadno, nebo složitě na sebe sháníte oblečení a boty?
  • Máte nějakou příhodu, která se vztahuje k vaší výšce?
  • Měnila byste, nebo jste si zvykla? Jakým způsobem svou výšku vyrovnáváte?
  • Jak vypadáte vedle svého partnera? Jste vyšší, nebo mu saháte po pás?

Napište nám, na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama