Rodina

Vysavače Rowenta: vyzkoušejte kvalitního pomocníka pro úklid domácnosti

Pokud máte rodinu, děti a domácí mazlíčky, neustále potřebujete používat vysavač. Je to rychlý a účiný odstraňovač prachu, drobků a chlupů, které se každý den nahromadí. Kromě vysávání podlahy lze vysavač použít i na čalouněný nábytek a do jeho záhybů. Naším tipem jsou dva modely Rowenta.

Rowenta

Do zatím nepočetné rodiny extrémně tichých vysavačů přibyli dva výkonní sourozenci: model Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care (RO6477) a model Rowenta Silence Force Extreme AAAA Animal Care (RO6455). Oba sáčkové vysavače se mohou pochlubit vysokou účinností vysávání na všech druzích povrchů s nejlepším hodnocením „A“, a to za velice tichého provozu. To oběma přístrojům garantuje odhlučněný motor, obalený akustickou absorpční pěnou, která redukuje zvukové vlny. Účinný systém filtrace včetně filtru HEPA 13 se postará o zachycení až 99,99 % veškerých vysávaných nečistot včetně alergenů a navíc zajistí minimální údržbu HEPA filtru po celou dobu životnosti vysavače.

Rowenta

Cena vysavače Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care (model RO6477) je 8 999 Kč,  Silence Force Extreme AAAA Animal Care (bez Maxi Turbo kartáče, model RO6455) je za 7 499 Kč.

Rowenta

   
14.10.2015 - Rodina - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme