Domácnost

Vysajte si svého psa! Umožní to speciální nástavce na línající srst

Psí i kočičí chlupy  trápí asi každého majitele. Dají se odstranit několika způsoby, vysavač s vysokým sacím výkonem je nejúčinnější. Chovatelé línajících mazlíčků jistě ocení novinku mezi nástavci, která psí nebo kočičí srst kartáčuje přímo a vysavač vyčesané chlupy rovnou odsává.

pes

Majitelé domácích mazlíčků ví o úklidu své. I přes časté luxování je boj s chlupy nekonečný.

Nástavce vysají chlupy i z pohovky a koberců

pes

Firma Dyson přišla s nástavcem, kterým se kartáčuje rovnou zvířecí srst. Šetrně a bezbolestně zbavíte psa nebo kočku línajících chlupů pomocí kovových štětin. Sesbírané chlupy jsou nasáty do vysavače a vyčesávání je tak bez nepořádku kolem. Nástavec lze použít na všechny typy vysavačů Dyson, má nastavitelný kartáč dle délky srsti a zachycuje alergeny. Také odstraňuje odumřelé kožní buňky a zlepšuje tak kvalitu srsti.

pes

   
05.02.2014 - Zvířátka - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Anime Otaku [*]

    Tohle bych svojí čubě udělat nemohla, ta jak vidí vysavač tak zaleze do  nejvzdálenějšího koutu bytu a je neviditelná :)

    superkarma: 0 13.02.2014, 12:49:11
  2. [1] Rikina [*]

    Psy jsem luxovala běžně, a bez použití speciálního nástavce. Prostě jen samotnou hubicí, bez nástavců. Sml57 Ovšem měli u toho ještě daleko smutnější a tragičtější výraz, než ten pes z reklamní fotky. Snad se báli, že je to vcucne celé... a přitom šlo o velké psy, žádné kapesní gaučáky. Jo, takový vysavač je holt nebezpečný, i když panička slibuje, že to nic není... Sml30

    superkarma: 1 05.02.2014, 10:01:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme