Bulvár

Vyrostla jsem a zlenivěla

Vždycky jsem zbožňovala atmosféru trampu - buřty opečené na ohni, chajdu „v dááálíííí za horáááámáááá", kytaru, guláš v kotlíku a usínání ve spacáku. Od malička jsem se na tohle připravovala prázdninami strávenými v dětských táborech s vidinou toho, že až vyrostu, budu jezdit na trampy sama. Ovšem člověk míní...

A tak se stalo, že jsem vyrostla a zlenivěla. Sice jsme s přáteli občas někam pod stan vyrazili, ale maximálně na dvě noci a tím to končilo. A největší zlom nastal, kdy jsem se svým přítelem a našimi dalšími přáteli vyrazila na víkend pod stan. Spousta příprav, spousta lidí, spousta spěchu... a najednou přítel zjistil, že si zapomněl spacák. Velkoryse jsem mu nabídla půlku svého, ovšem to jsem ještě netušila, co činím... Celou noc jsem se budila, mrzla jsem úplně neskutečně a klepala jsem zubama tak, že mě museli slyšet ve vedlejší vesnici. Světe div se, přežila jsem tímto stylem dvě noci!

Stále ráda posedím u táboráku a zapěju si u kytáry, ale nocím v přírodě se snažím vyhnout. A pokud není úniku, beru s sebou kromě spacáku a stanu pořádnou karimatku, deky, minimálně tři svetry a popřípadě i vyhřívaný polštářek. A svého broučka se neustále dokola ptám, jestli si náhodou nezapomněl spacák...

Šumění lesu, vycházející slunce a budíček ve formě ptačího štěbetání je sice krásné, ale kvůli teplému pelíšku to všechno klidně oželím... No a co, tak jsem ostuda všech čundráků, no :-))

Vaše Heather


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

To já jako vytápění do spacáku používám svého menšího psa - pudlici - a hřeje úžasně, co ji mám, tak na čundrech nemrznu, ani když je pod nulou (a mám teda i pořádný spacák :)).

redakce@zena-in.cz

   
20.03.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] V.Nováková [*]

    není nad domácí čisťounký pelíšek.........

    superkarma: 0 20.03.2007, 17:03:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme