Na výročí zapomíná každý rok partner čtenářky Ifulinky. Naštěstí jí ale dává všelijaké pozornosti a malé dárky celý rok, tak ta výročí oželí...

Pozorného partnera má čtenářka Ifulinkaa, takže jí ani nevadí, když zapomíná na výročí...


Ahoj všem!
To je mi ale krásná otázka... Už někdy zapomněl? Jistě, každý rok! No dobře, nebudu zlá tak moc. Nikdy nebyl na obdarovávání jen proto, že v kalendáři je datum v červeném kolečku na počest výročí zvláštní události. Naštěstí to jsou jen narozeniny, které slavíme. Zvykla jsem si to oželet. Dárky dostávám průběžně celý rok. (Nečekejte veledary, ale jen pozornost za to, že jste. Asi jako: Merci - Díky zato, že jsi!) Výročí seznámení si nepamatujeme, neb se datuje do středověku, taktéž první rande a první pusa. Slavíme raději každou chvíli, kdy jsme spolu. A ta se neopakuje pravidelně, tudíž nemá výročí a my jsme ušetřeni pamatovat si, kdy domů s dárkem dojít. Vždyť lidé, kteří se mají rádi jsou si sami dárkem. Každý společný okamžik stojí za více, než čokoládu, po které stejně ztloustnete :)
A já? Zapomněla jsem? Na narozeniny ne, za ty roky si je pamatuji u většiny svých blízkých. I když jednou jsem si vzpomněla až večer ono slavného dne mé kamarádky a málem jsem se hanbou propadla. Jak se mi tohle mohlo stát? Dohnala jsem to rychlou sms a nejbližší termín vše doháněla...
Vánoce nám připomíná svět už od konce letních prázdnin a hned po dohasnutí posledního světýlka silvestrovského ohňostroje se obchodníci obrní vším srdíčkovým ve znamení Valentýna. Copak jde vůbec zapomenout?

Krásný den přeje,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo půl páté se dnes 30. listopadu můžete těšit na vyhlášení, ve kterém zjistíte, která čtenářka-přispěvatelka získala slíbený dárek: stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama