Domácnost

Výrobce dveří SOLODOOR nabízí v akci 2+1 zárubně zdarma

Pokud uvažujete o koupi nových interiérových dveří a zárubní, vyplatí se neotálet a z nabídky společnosti SOLODOOR si vybrat a objednat do konce roku 2013. Tradiční český výrobce interiérových dveří a zárubní, společnost SOLODOOR, totiž vyhlásil akci 2+1 ZDARMA, která se vztahuje na dveře a zárubně v unikátním strukturovaném povrchu SOLO 3D. Při objednání dveří a zárubní v tomto povrchu tak zákazník získává možnost dostat adekvátní počet zárubní zdarma. Akce platí na objednávky učiněné od 18. listopadu 2013 až do konce roku.

Solodor

Včasnou objednávkou můžete ušetřit v řádu tisícikorun, protože v rámci  akce společnosti SOLODOOR 2+1 ZDARMA obdržíte již při koupi alespoň dvou dveří a jedné zárubně v povrchu SOLO 3D tuto zárubeň zdarma. Při koupi šesti výrobků jsou to již dvě zárubně zdarma atd. Výhodná nabídka platí pro dveře a zárubně s atraktivním strukturovaným povrchem SOLO 3D, který je velmi odolný proti poškození, vlhkosti či vyblednutí a zároveň skvěle imituje skutečný vzhled dřeva na pohled i na dotek. Vybírat můžete ze sedmi odstínů dřeva a hned několika modelových řad SOLODOOR. Nápomocný při výběru vám může být také šikovný konfigurátor na stránkách www.solodoor.cz, kde si lze dveře sestavit a pomocí vizualizace zasadit i do vlastního interiéru.


Společnost  SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní. Založena byla roku 1997 jako nástupnická organizace Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. Objem výroby v současné době činí více než 250 tisíc interiérových dveří a 80 tisíc obložkových zárubní ročně. Společnost zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a patří mezi největší zaměstnavatele regionu. Kromě jiného se může pyšnit i známkou kvality CZECH MADE, oceněním, které zohledňuje nejen kvalitu výrobků, ale i působení firmy na životní prostředí, spotřebu energií či péči o zaměstnance. Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz

   
20.11.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] karolina78 [*]

    Zajímalo by mě, jak by dopadly, kdyby se testovaly jako bezpečnostní dveře, jak by obystály

    superkarma: 0 13.02.2014, 23:22:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme