Nevíte, kde pohodlně nakoupit na poslední chvíli všechny vánoční dárky? Vyrazte do obchodního centra Atrium Flora, naleznete zde více než 130 značkových obchodů, v nichž hravě, bez stresu a hlavně při skvělé vánoční atmosféře nakoupíte vše, co vám ještě schází.

nakupní centrum

V České republice najdete velké množství obchodních center a nákupních galerií. O Praze to platí dvojnásob. Pokud si ale chcete užít nákupy s radostí, navštivte OC Atrium Flora. Díky své přehlednosti, širokým nákupním možnostem a nepřebernému množství služeb patří mezi nejnavštěvovanější.

Atrium Flora navíc při příležitosti tohoto nejkrásnějšího období z celého roku připravilo speciální magazín, kde kromě počtení naleznete i tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší. Proto se mezi sháněním ideálních dárků na chvíli zastavte v některé z kaváren obchodního centra, odpočiňte si a nasajte při listování časopisem tu pravou vánoční atmosféru.

Obchodní centrum nabízí také dárkové karty jako řešení pro ty, kteří nevědí, co konkrétního svým blízkým pořídit pod stromeček. Karty lze nabít na hodnotu od 300 Kč do 4 000 Kč a nechat na obdarovaných, čím si udělají největší radost. Dárková karta platí ve více než 130 obchodech nákupního centra Atrium Flora a držitele opravňuje k využití řady dalších benefitů a slev, třeba z programu výhod. Dárkové karty zakoupíte v infostánku ve 2. podlaží u vchodu z Jičínské ulice.

Pokud o vánočních svátcích rádi děláte radost nejen svým dětem, ale i těm, které se bohužel dárků od vlastních rodičů nedočkají, pak je tu Strom splněných přání. Díky vám a stromečku, který je umístěn v OC Atrium Flora, jsou Vánoce šťastné a veselé také pro děti z dětského domova v Žatci. I tento rok budou kluci a holky ze žateckého dětského domova moci zavěsit svá přání na náš vánoční strom. V období od 1. do 23. prosince 2015 si můžete některé z těchto přání vybrat a splnit ho dítěti koupí dárku, který předáte hostesce v OC.

Využít budete moci také balicí službu, kterou naleznete v přízemí obchodního centra, tudíž nemusíte mít stres s tím, že vánoční dárky neumíte zabalit.

Atrium Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb a zábavy a 130 značkových obchodů s módou. Ve čtvrtém patře se nachází několik restaurací a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové, nově zrekonstruované podzemní garáže.

K Atriu Flora se návštěvník dostane vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Flora metra trasy A je vstup do nákupní galerie přímo z vestibulu stanice.

Více informací o obchodním centru naleznete na:

http://www.atrium-flora.cz/

https://www.facebook.com/AtriumFlora

Reklama