.

Vyrazte na lesní chatu do Jizerek

Cestování

Vyrazte na lesní chatu do Jizerek

Hotel Lesní chata Kořenov najdete na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v klidné části obce Kořenov, mezi Harrachovem a Tanvaldem. Díky výhodné poloze je z Kořenova snadný přístup do významných zimních lyžařských středisek jak v Krkonoších, tak i v Jizerských horách. Ve vzdálenosti do 10 km je jich hned několik, například Harrachov, Tanvald či Rokytnice nad Jizerou.

Jeho nespornou výhodou je, pro jarní, letní i podzimní období, že je umístěn přímo na hlavní cyklistické a turistické trase spojující Jizerské hory a Krkonoše.

Hotel je vhodný pro klienty, kteří hledají stylové komfortní ubytování na horách s možností lyžování a dalších zimních i letních sportovních aktivit.

Hotel Lesní chata je úplně nový!
V hotelu byla k 31. 8. 2006 dokončena kompletní rekonstrukce - byl postaven úplně nový objekt na místě původní budovy při zachování originálního stylu místní horské architektury.

 

Chvíle plné pohody
V hotelu najdete vedle vkusně zařízených pokojů i místa k relaxaci. V nejnižším podlaží hotelu se nachází wellness – dámské a pánské šatny, vyhřátá sauna a místnost se dvěmi vířivkami. Když přijdete z lyží nebo po túře, je to opravdu slastné si zde odpočinout.

 

Sjezdovka hned u chaty
Pokud se vám nechce s lyžemi do nějakého blízkého střediska nebo máte s sebou malé děti – můžete využít menší sjezdovku s vlekem – pomou, která patří k hotelu. Svah sjezdovky je mírný, široký a upravený bez boulí. Je hned za Lesní chatou a stojí jen 80 Kč na celý den!

 

Naše doporučení:
Byli jsme tam tento víkend, strávili jsme na této Lesní chatě dva dny. Náš pocit z ubytování byl naprosto skvělý – opravdu je vidět, že hotel je vkusně a moderně vybaven, zařízení je praktické a zároveň vkusné. Pokud potřebujete více místa a nestačí vám standardní dvoulůžkový pokoj, mají v nabídce větší pokoje, kde jsou přistýlky a pohodlné sedačky. Některé pokoje mají i malé balkony s nádherným výhledem na vrcholky zasněžených hor.

Velmi dobře se zde vaří!
Pokud jste náruživí lyžaři, pak můžete bez problémů vyrazit na sjezdovky. Ty jsou odsud opravdu blízko – nejbližší větší skiareál je U čápa v Příchovcích a Paseky. Není daleko ani Harrachov či Rokytnice, takže výběr je opravdu veliký. Pokud máte s sebou malé děti, můžete využít místní sjezdovku, která patří k hotelu – je sice kratší, ale široká a dobře upravená. Navíc je schovaná mezi stromy v lese a svaz není jižní, takže sníh se zde drží déle. Také na ní nelyžuje velké množství lyžařů, takže nehrozí, že by byla hned vydřená.

Pobyt na Lesní chatě můžeme jen doporučit! Více o tomto hotelu najdete na www.hotel-lesnichata.cz

Komerční článek

   
21.02.2007 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] aiša [*]

  Líbí se mě to

  superkarma: 0 21.02.2007, 17:07:25
 2. [6] Rára [*]

  Mě ten ceník přijde v pohodě. Když se podíváte na ceny například ve Špindlu v hotelu, kde stojí pokoj se snídaní 1500, tak je tahle cena ucházející. A Lesní chata vypadá pěkně.

  superkarma: 0 21.02.2007, 13:49:06
 3. avatar
  [5] ještěrka.ehp [*]

  Rikina: no jestli ono za tu cenu není lepší našetřit na to auto

  superkarma: 0 21.02.2007, 13:06:33
 4. [4] Rikina [*]

  Olka: OK, já jen, že ty ceny nejsou nějak nadsazené. nemám, takže bych tam klidně bydlela přes víkend.

  superkarma: 0 21.02.2007, 11:36:00
 5. avatar
  [3] Olka [*]

  Rikina: Jo, nápis komerční už vidím, předtím jsem ho asi přehlídla, to bych se tak hloupě neptala. Benzín tam a zpět (2x 150 km) nás nepřijde na víc než 700 Kč, takže by se oproti ubytování vyplatil i pro jednoho, nejen pro čtyři. Já tam tedy bydlet nebudu, ostatním v tom nijak nebráním.

  superkarma: 0 21.02.2007, 10:39:15
 6. [2] Rikina [*]

  Olka: článek je označen jako komerční, tudíž to je reklama. Když si otevřeš ten odkaz, je tam i ceník, ceny celkem nijak přehnané. On ten benzín z Prahy a zpátky taky něco stojí, nehledě k času strávenému cestováním na ucpaných silnicích, a pak jsou taky lidi, že auto nemají, a tak nejsou tolik mobilní, aby se mohli večer vracet do své postele...

  superkarma: 0 21.02.2007, 10:02:18
 7. avatar
  [1] Olka [*]

  V Pasekách se lyžuje docela příjemně, to nepopírám, letos jsme sice nebyli, ale v předchozích letech párkrát ano. Když jsme ráno vstali "jako do školy", kolem desáté už jsme stáli na svahu, lyžovali do zavření vleku a na večeři už byli zase doma - bydlíme v Praze. Představa, že za jeden nocleh dvou dospělých s dvěma dětma kousek od domova zaplatím 2400 Kč, mě tedy od lesní chaty docela odradila. Kláro, opravdu jste dali za ubytování na 2 dny v Kořenově 1500 za osobu? Nebo to bylo zadarmo, když napíšete tento článek? Neměl by se nazývat REKLAMA?

  superkarma: 0 21.02.2007, 08:35:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme