Bulvár

Vypůjčené kalhotky

Máte stejně starou sestru? A napadlo vás někdy půjčit si její kalhotky? Stát se to může, ale rozhodně se to nevyplácí. Příběh mi poslala čtenářka Olga Marie...


Dobrý den,

poslední dobou neustále bojuji s časem, ale dnešní téma o spodním prádle mi připomnělo, jak jedna má mladá kolegyně odnaučila svou sestru dvojče půjčovat si její kalhotky.

Seděly jsme v práci u stolu čelem k sobě a rána začínala souhrnem neplech, které ji sestra prováděla. Holkám, když jim bylo 16, zemřela maminka. A ačkoliv byla dvojčata, převážná část domácích povinností visela právě na mé kolegyni. Sestra měla dar umění se ze všeho vyvlíknout. To by byla kolegyně ochotná skousnout, ale to, že si sestra nedokázala ani přepírat kalhotky a jakmile potřebovala, brala si její, ji vytáčelo doběla až do doby, kdy se v obchodech objevila novinka - pánské slipy.

Kolegyně je koupila pro svého přítele a uložila je v zásuvce pod své kalhotky. Sestra vstávala na poslední chvíli, zajásala, že bude ve škole oslňovat novými a bylo to naposled, kdy si takto něco půjčila. Měly tělocvik a všechny holky na ni doslova zíraly!

Olga Marie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

   
17.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] tlustoprdka [*]

  jastura — #2 Fajna kapsička Sml30

  superkarma: 0 17.03.2010, 13:21:29
 2. [2] jastura [*]

  Nezapomenu, jak jsem tak ve 12letech byla s mamkou v obchodě a mimo jiné mamka vybírala bráchovi slipy - je o 5 let mladší). Pomáhala jsem jí vybírat a v tom jsem narazila na jedny, které se mi líbili. Tož jsem je mamce na dálku ukázala a přidala komentář, jakou že to mají fajnou kapsičku... Při bližším ohledání mi došlo, že tam to asi kapsička nebude, když to vede skrz až k oněm místům... Lidi byli v křeči a my s mamkou takySml52

  1. na komentář reaguje tlustoprdka — #3
  superkarma: 0 17.03.2010, 11:46:40
 3. avatar
  [1] ahoi [*]

  Sml30 tak to je hezký trapas. Vůbec, připadá mi že tělocvik na školách je zavedený jen proto, aby děti přicházely o sebevědomí a zažily hodně trapných a ponižujicích situací ještě před dospělostí.

  superkarma: 0 17.03.2010, 11:41:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme