vyp

Technické vychytávky jsou většinou doménou mužů, ale přiznejme si, že i nám, ženám, ulehčují život. Jak nám může ulehčit a zpříjemnit život obyčejný vypínač? Nejen to se dozvíte na portále: Vypínač.cz!

Jste moderní žena? Potom budete jistě souhlasit s tvrzením, že technické vychytávky jsou sice povětšinou mužskou záležitostí, ale ženám mnohdy ulehčují život. Jenže kde o nich stále shánět informace? Jednou z možností je internetový portál: www.vypinac.cz.

Vypínač.cz

Tento portál se narodil koncem roku 2006. Příznačné označení dává tušit, jaké je jeho tématické zaměření. Tvůrci webu si od počátku vytkli za cíl přiblížit širší veřejnosti prostřednictvím produktově zaměřených stránek moderní trendy ve světě vypínačů a zásuvek. Tohoto úkolu se ujali pracovníci společnosti Schneider Electric.

Atraktivní, moderně laděný a průběžně aktualizovaný web je velice „users friendly", tedy uživatelsky přátelský. Obsahuje například konfigurátor, jehož prostřednictvím si lze on-line sestavit jakkoli komplikovaný vypínač společnosti Schneider Electric a vyexportovat si takto vytvořenou sestavu do tabulky v Excelu.

Pravidelné rubriky na Vypínač.cz

vypWebové stránky obsahují praktické rady a informace v pravidelných rubrikách:
POINTS
Vypínače a zásuvky
Inspirujte se (fotografie referenčních projektů v Česku)
Kde je získáte
Tipy a triky

Web obsahuje rovněž dokumentace ke stažení, ceníky, katalogy, barevné vzorníky, kontaktní údaje zákaznického centra a další. Nechybí ani část věnovaná odborné veřejnosti, zaměřená na vypínače a zásuvky, modulární přístroje, rozvodnice, datové sítě a hlásiče kouře.
Vyzkoušejte tyto stránky! Stačí do počítače nahrát fotografii například vlastní kuchyně a pak zkoušet, jaké barvy či tvary vypínačů a zásuvek jsou nejhezčí.

Přijďte na veletrh Aqua-Therm 2010!

17. mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua-Therm Praha 2010, který se letos uskuteční ve dnech 23. až 27. listopadu v pražském veletržním areálu Letňany, bude i zajímavou exkurzí do našich domácích interiérů. V nich jsou neodmyslitelnou součástí rovněž bytové vypínače, zásuvky a systémy osvětlení, jejichž vývoj v poslední době doznal významných technologických či designových proměn.
Například společnost Schneider Electric ve svém výstavním stánku předvede novou domovní rozvodnici Mini Pragma - první rozváděč, který při výpadku proudu v pravém slova smyslu posvítí. Je totiž možné do ní instalovat poziční světlo, které se v případě náhlého přerušení dodávky proudu automaticky rozsvítí na dobu 20 minut a tak zůstává osvětlena!

Dva tipy!

vypStyl a domácí pohoda, to jsou asi dva hlavní požadavky, které ženy od vypínačů očekávají...
POINTS
UNICA Colors
se svými dekorativními rámečky přizpůsobí změnám interiéru Vašeho domova. Jejich záměnu totiž zvládnete za pár minut a pár korun.
Centrální jednotky Unica System Vám umožní elegantně centralizovat veškeré ovládání Vašeho domu či bytu nebo vytvořit přípojný bod pro Vaše domácí kino, či počítačové centrum pomocí napájecích, sdělovacích a datových zásuvek.

Další informace na: www.schneider-electric.cz a www.vypinac.cz

O společnosti Schneider Electric

Společnost Schneider Electric, světový expert na ovládání energie, patří k průkopníkům úsporných energetických řešení. Podniká ve více než 100 zemích. Nabízí integrovaná řešení napříč různými segmenty trhu. Zaujímá přední pozici v energetice a infrastruktuře, automatizovaných systémech pro průmysl a budovy a datových centrech. Silnou pozici má také v domovních elektroinstalacích.
Firma má více než 114 000 zaměstnanců. V roce 2009 dosáhla obratu 15,8 miliardy eur.

Další z užitečných pomocníků je vizualizátor. Ten umožňuje zájemcům prohlédnout si vybraný vypínač ve vzorových místnostech nebo dokonce nahrát vlastní fotografii a umístit vypínač či zásuvku v perspektivě na zeď.

Spolehlivý a bezpečný domov? Hra barev a materiálů? Nechcete se inspirovat na videu ZDE.

Reklama