Hera letos slaví 85. výročí, ale dárky dostanete vy! Po první úspěšné soutěži přihlašování  rodinných receptů s fotografií a příběhem, je tady další překvapení. Tentokrát si můžete vypéct kuchařku Hera Rodinné recepty. A není to vůbec složité. Pečete pro své nejmilejší s radostí a rostlinným tukem Hera, pošlete deset obalů a vyhrajte kuchařku Hera Rodinné recepty.

Hera

Do konce května letošního roku jste mohli přihlásit své rodinné recepty společně s fotografií a příběhem na www.pecenijeradost.cz. Ze všech přihlášených receptů bylo vybráno 25 s nejvyšším počtem hlasů, které byly následně zařazeny do kuchařky Hera Rodinné recepty. Ta je tak velkým poděkováním všem, kteří pečou s radostí a rostlinným tukem Hera. Nyní můžete tuto kuchařku snadno získat. Stačí i nadále péct. S každou upečenou dobrotou si pečlivě uschovejte obal od rostlinného tuku Hera. Až jich budete mít nasbíraných deset, odešlete je na adresu uvedenou na obale. Pak už stačí jen čekat až se nová kuchařka Hera Rodinné recepty objeví v doručené poště. Soutěž probíhá v období od 1. 7. do 15. 10. 2013, nebo do vyčerpání zásob. Tak neváhejte, pečte, sbírejte obaly a vyhrajte rodinnou kuchařku nejen s 25 vítěznými recepty, ale i s mnoha dalšími, které pro vás připravila Hera. 

Heraje kvalitní rostlinný tuk, který se skvěle hodí na pečení sladkého a slaného pečiva. Zárukou prvotřídní jakosti tohoto produktu nejsou pouze kvalitní ingredience, z nichž je tento produkt vyroben, ale také léty prověřené zkušenosti mnoha generací hospodyněk.

Inspirujte se některými z receptů a připravte doma skvělý dezert plný chuti. Mnoho báječných receptů a informace o soutěži hledejte na www.pecenijeradost.cz.

Hera

 
Reklama