Jeremy Scott, dvorní návrhář značky Moschino, se inspiroval pro svou novou kolekci panenkou Barbie. Na módní show Milan Fashion Week v Miláně představil modely pro rok 2015. Modelky a la panenky Barbie na sobě měly růžové modely, plastové doplňky, brusle, sice kýč se vším všudy, ale originalita se cení. :)

Ostatně na to jsou fanoušci Scotta zvyklí a jeho kolekci přijali bouřlivým potleskem. Modelky představily „ulítlé“ růžové teplákové soupravy s potisky, podprsenky z plastu, robustní zlaté náhrdelníky, kabelky různých tvarů, široké pásky a veselé puntíkované sukně.

Barbie

„Miloval jsem Barbie. Proto ta volba. Je to těžké, ona je prakticky dokonalá. Krásné vlasy, šaty, dokonalý outfit,“ řekl pro Style.com Jeremy Scott.

Barbie

Modelky v blond parukách a od hlavy až k patě v růžové možná některým připomínají i herečku Reese Whitherspoon ve snímku Pravá blondýnka.

Barbie

Týden módy v Miláně, který probíhal od 17. do 22. září, představil řadu skvělých značek jako jako Gucci, Prada, Versace, Giorgio Armani či Roberto Cavalli. Pokud chcete i vy vypadat jako Barbie, inspirujte se. :)

Barbie

Foto: www.facebook.com/MOSCHINO.officialpage

 

Reklama