Bulvár

Vypadala jsem jako tyranosaurus

 
Zdravím redakci,
 
    tento můj trapas se mi stal asi před pěti lety, než jsem odešla na mateřskou, a protože jsem zase zpátky v práci a občas potřebuju vypadat tak nějak více upraveně, si pokaždé vzpomenu na tohle:
 
                Můj první syn měl problémy s prvoukou, zřejmě ho dost nelákal  výklad od  paní učitelky, tak jsem se dost snažila zaujmout jeho pozornost  a sblížit ho s obávanou prvoukou. Probíral se zrovna pravěk, dinosauři a já nevím jaká  ještě havěť, která to tu kdysi obývala. Sehnala jsem tematicky film Dinosaurus,  jeli jsme také do matičky Prahy navštívit Muzeum, nakoupili figurky a... podařilo se!
 
Syn pravěkem doslova žil, a tak zrovna to ráno, kdy jsem si malovala nový obličej do práce, oblékala nový kostýmek, mávala v koupelně nalakovanýma rukama a vůbec se všemožně snažila ze sebe udělat "garážovanou" ženskou, jak s oblibou muž říká... jsem se synovi zrovna dvakrát, a to sebekriticky přiznávám, nevěnovala.
 
Seděl na pračce, kýval si nohama, koukal na mě, co to  v koupelně předvádím a byl vůbec nějak moc hodný.  Já, když jsem si malovala linky na očích, tak si zrovna hrál na (znalcům se omlouvám) Tyranosaura?, prostě to je ta masožravá potvůrka, jak stojí většinou na obrázku na dvou zadních a nahoře má zakrnělé horní končetiny. Brouček stále vzorně seděl na pračce a ke svému zabavení měl po ruce jenom natáčky na suchý zip. Konstatovala jsem sama pro sebe, že mám doma vzorné dítě!?, prostě miláčka, který dokáže chvíli nechat maminku v klidu.
 
            Tak jsem broučka doprovodila do školy, vykročila si na zastávku a s dobrým pocitem a hlavně šílenou sebejistotou vykročila vstříc novému pracovnímu dni. V tom, že mi to zřejmě sluší, mě utvrzovaly kradmé a dokonce několikrát opakované pohledy mužů i žen na zastávce. I  kolegové, když jsem dorazila do našeho úřadu, se na chvíli na chodbě zastavili a zírali v němém úžasu nad mou proměnou v "superženu".
 
Až když jsem dorazila do své kanceláře a zběžně svůj obraz v zrcadle prolítla očima, jestli je všechno tak, jak má být.... jsem zjistila, že mám záda odshora až dolů lemovaná páteří z natáček na suchý zip. Zřejmě jsem tím tyranosaurem byla dnes po ránu pro syna já....
 
 
 
                Omlouvám se za sloh, píšu v práci a "potajmu", tak trapasům zdar aneb když nejde o život...
                                                                                         
Ještě jednou zdravím všechny ženy-in!
Renata

Milá Renato, moc se nám článek líbil.
Já jsem jednou šla za totálně upravenou ženu, prostě takovou tu ženu-in na autobus. Krásně namalovaná, vlasy čerstvě vyfoukané, oblečení nové... Akorát jsem si zadní část sukně zandala do gumy v pase. Výsledek byl, že mi to, na čem sedíme, celé koukalo. Měla jsem tanga. Myslela jsem, že se hanbou propadnu.
 
Za váš článek vám posíláme dáreček v podobě pasty na zuby Clinomyn. 
 
 
Napište nám i vy ostatní, co vás v životě potkalo.
   
10.10.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [5] nikinik [*]

  superkarma: 0 10.10.2005, 14:03:19
 2. avatar
  [4] zrza [*]

  Milááášek ... Mě v sobotu moje zase sdělila, že bych tu podprsenku opravdu měla nosit, protože bez ní mi ty prsa tak nějak plandají...

  superkarma: 0 10.10.2005, 13:33:54
 3. avatar
  [2] gerda [*]

  to je opravdu originální!

  superkarma: 0 10.10.2005, 13:17:56
 4. [1] EvaH [*]

  Něco podobného se stalo mé o hodně starší kolegyni. Přifuněla do práce, shodila dlouhý kabát ..a zůstala stát jen ve svetříku a v punčocháčích. Sukni jaksi zapomněla doma. Do kanceláře dorazila jako poslední, takže jsme si ten její trapásek užili všichni. Ale pracovní plášť to pak jistil.

  superkarma: 0 10.10.2005, 13:16:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme