strýček naší čtenářky s nickem tinkib, který si jako jediný z mužské části rodiny nechal narůst knír, ale nesetkal se s úspěchem. A jak je na tom jejeí přítel? Ten se holí nerad a uvítal by, kdyby se proti růstu vousů vynalezly nějaké prášky.

Hezký vousatý den přeji! U nás v rodině si nikdy nikdo nepěstoval plnovous či knír, chlapi se vždy poctivě holili a mě to připadalo v pořádku. Jediný, kdo si jednou zkusil nechat narůst knír, byl mamčin bratr. Přestože jsem tenkrát byla ještě malá holka, pamatuji si to velmi dobře. Vypadal opravdu jako mrož, černý knír mu navíc přidal mnoho let. Když se dnes podívám na fotku, na které je tohle jeho „dílo“ zvěčněné, musím se smát. Opravdu to byla hrůza.

Přítel vždycky tvrdí, že ho holení nebaví, dělá to nerad a úplně nejradši by byl, kdyby se proti růstu vousů vymyslely nějaké prášky, které by růst zastavily. Tak nevím, jestli se mu jeho přání někdy splní, ale teď se prostě holit musí. Ne, že bych ho do toho nutila, ale daleko víc mu to sluší, když je hladce oholený, svěží. To ho pak pohladím po tváři a říkám mu: „Ty moje prdeličko“, když je krásně hladce oholený. Když už pak začne druhý, třetí den strniště pěkně rašit, nepříjemně škrábe. Ale tvrdí, že „pak ty vousy zase změknou a jsou takový klučičí, měkoučký“. Sice v tom má pravdu, ten pátý den už to opravdu neškrábe, ale délka a vzezření už nejsou až tak pěkné. Vydržel by s narostlými vousy asi docela dlouho, takže si tak trochu sobecky myslím, že se holí kvůli mně, abych ho pochválila a měla radost :)

Největší překvapení mi připravil nedávno, když jsme se delší dobu neviděli a on přijel s narostlými kotletami. Strašil s tím už dřív, že by chtěl vyzkoušet, jak v nich bude vypadat, ale nevěřila jsem tomu, že se k tomu odhodlá. Nezbývalo tedy, než ho přivítat se slovy: „Nazdar Kotleťáku!“ Zlobila jsem ho s tímhle oslovením celý víkend, aby pochopil, že mu to opravdu nesluší a měl by to zase shodit. Mé přání bylo vyslyšeno a následující týden kotlety opravdu zmizely.

Jsou muži, kterým jemná bradka sluší a člověk si je hladce oholené ani nedokáže představit. Přesto jsem však zastánkyní hladké, čisté, voňavé mužské tváře.

Hezký den, čtenářka tinkib

Milá tinkub, kotlety, to byla móda sedmdesátých let a dnes se občas vrací, ale máte pravdu, moc slušivé to není

text nebyl redakčně upraven

  • Jací muži se líbí vám, milé ženy-in? Jste spíš na vousáče, nebo holobrádky?
  • Jaké vousy nosí váš partner? Holí se denně, nebo si „pěstuje“ knír, bradku, plnovous?
  • Jak se vám líbí na mužích knír? Znáte nějakého „knírače“?
  • Mluvíte svému muži do toho, jak má vypadat?
  • Změnil postupem času svou vizáž? Oholil se, nebo spíš nechal zarůst?
  • Pošlete nám jeho fotku?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama