Značka HELENA RUBINSTEIN a LACLINIC-MONTREAUX, jedna z nejprestižnějších estetických klinik na světě, se rozhodly spojit své vynikající odborné znalosti v péči o stárnoucí pleť a využít je tak při hledání těch nejlepších výsledků v oblasti estetické medicíny.

rub

HELENA RUBINSTEIN si zakládá na svých hodnotách a předsevzala si nelehký cíl - inspirovala se estetickou medicínou a nejmodernějšími technikami. Ženám chce poskytovat produkty péče o pleť s vysokým obsahem účinných aktivních látek v nejkvalitnějším složení. Složení těchto produktů je nesmírně kvalitní, dokonale jemné a na pleť působí velmi příjemně...

Při výrobě pleťových produktů vychází z poznatků medicíny, a proto se jí daří svá vlastní předsevzetí naplňovat: v péči o stárnoucí pleť dosahuje znamenitých výsledků, přibližujících se působení estetické medicíny.

LACLINIC-MONTREUX: ODBORNÍK NA KOSMETICKOU DOKONALOST

LACLINIC-MONTREUX založil v roce 2002 estetický chirurg dr. Pfulg. Díky využívání těch nejúčinnějších lékařských metod a technik estetické chirurgie je dnes proslulá na celém světě. V mimořádném prostředí této kliniky, v jejímž popředí zájmu je krása, pracuje tým velmi schopných, uznávaných odborníků, kteří kombinují vědu a umění a dosahují tak vynikajících výsledků.

LACLINIC-MONTREUX je místem, kde se lékařská dokonalost cení stejně jako umělecká tvořivost. K náročným chirurgickým zákrokům se místní odborníci uchylují jen v krajních případech.

Pro zdokonalení struktury pleti, zvýšení jasu, lepší hydrataci či celkové zjemnění využívá klinika řady metod, které jsou zde aplikovány v závislosti na typu pleti. Zásadně se používají nejmodernější techniky, které jsou zároveň nejméně agresivní a nejméně invazivní.

Re-PLASTY je první vysoce moderní kosmetická řada s okamžitými účinky, inspirovaná metodami estetické medicíny používanými v LACLINIC-MONTREUX. Produkt vyrobený nejprestižnějšími odborníky umožňuje náročným ženám mít LACLINIC doma.

OBNOVUJÍCÍ NOČNÍ PÉČE

Helena Rubinstein se inspirovala tajemstvím mimořádné pozákrokové péče o pleť, které ji Dr. Pfulg prozradil. Vznikla tak první kosmetická péče s efektem „náplasti“, která pomáhá hojit „jizvy každého věku“: vrásky, poškozenou pleť a nedokonalosti.

Klíč k úspěšnému estetickému zákroku nespočívá jen v samotné chirurgické technice, ale i v důmyslné a stimulující péči o pleť a dokonalé péči po provedeném zákroku.

Laboratoře Helena Rubinstein se inspirovaly nejmodernějšími technikami estetické medicíny. Kombinací vlastního know-how s odbornými lékařskými znalostmi dr. Pfulga vytvořily noční krém Re-PLASTY AGE RECOVERY, který urychluje proces obnovy pokožky.

Re-PLASTY AGE RECOVERY představuje mezník nové etapy na cestě k dokonalé péči o zralou pleť. Tento produkt určený pro ochablou pleť na „všechny jizvy stáří“ se dnes stal symbolem dokonalého vědeckého partnerství.

První, kdo noční krém Re-PLASTY AGE RECOVERY otestoval, byli pacienti dr. Pfulga, kteří výjimečné účinky tohoto vydatného, zvláčňujícího krému s regenerativními vlastnostmi potvrdili.

NOC CO NOC, KOREKCE „VŠECH JIZEV STÁŘÍ“
VRÁSKY - POŠKOZENÁ PLEŤ - NEDOKONALOSTI

PATENTOVANÁ MOLEKULA PRO-XYLANE: HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKA PROTI PŘÍZNAKŮM STÁŘÍ

Dosud nejvyšší koncentrace (30 %) molekuly Pro-xylane použitá v nočním krému
Pro dosažení vynikajících výsledků v rychlé regeneraci pleti* byla v přípravku Re-PLASTY AGE RECOVERY použita patentovaná látka Pro-Xylane v 30%, což je dosud nejvyšší koncentrace této účinné molekuly, která kdy byla použita v nočním krému.

Pro-Xylane urychluje proces regenerace pokožky, snižuje její ztrátu vody do vnějšího prostředí a podporuje kvalitní regeneraci ochranné vrstvy pokožky*.

Dlouhodobé účinky molekuly Pro-xylane byly prokázány testy in vivo. Její účinnost v boji proti stárnutí pokožky je pozoruhodná: Pro-Xylane viditelně koriguje vrásky a zlepšuje strukturu pleti**. Tato vysoce účinná aktivní látka působící proti příznakům stárnutí stimuluje produkci vlastních nezbytných složek (glykosaminoglykanů (GAG) a kolagenu typu VII***), a zpevňuje tak mezibuněčnou hmotu.

*testy in vivo: působení molekuly Pro-xylane v porovnání s placebem (10 dní, 10 žen)
**testy in vivo: 30% koncentrace molekuly Pro-xylane (88 žen po 6 měsících)
*** testy in vitro

rub

Účinek na vrásky pod očima po 6 měsících

rub

Účinek na mimické vrásky v očním okolí po 6 měsících

rub

Účinek na vrásky na tvářích po 6 měsících

30% Pro-Xylane je kombinován s látkou CICA-SOLUTION složenou ze dvou regenerativních kyselin se silnými zklidňujícími účinky.

Toto složení kombinující kyselinu hyaluronovou a glycyrrhizovou vychází z protokolu pooperativní péče aplikované Dr. Pfulgem. Kyselina hyluronová se díky svým ochranným účinkům v estetické medicíně používá primárně za účelem stimulace obnovy pokožky. Pomáhá zachovávat pokožkovou tkáň ve velmi dobrém stavu.

Kyselina glycyrrhizová chrání pokožku před vlivy*, které způsobují její podráždění. Pokožku celkově zklidňuje.

* testy in vitro

JEDINEČNÝ ZPŮSOB TESTOVÁNÍ, ZÁZRAČNÉ KLINICKÉ VÝSLEDKY

Je to vůbec poprvé, kdy Dr. Pfulg testoval in vivo vlastní pacienty po esetetickém zákroku na klinice. Společně s klinikou LACLINIC-MONTREUX testovalo své pacienty, kteří podstoupili menší chirurgický zákrok**, i centrum diagnostiky zralé pleti CHU ve francouzském Besançonu*.

Výsledky jsou fascinující: „všechny jizvy stáří“ den za dnem regenerují:

VRÁSKY - POŠKOZENÁ TKÁŇ - NEDOKONALOSTI

Po zákroku vykazovala pleť všech testovaných jedinců známky zarudnutí a pocity napětí. Již po první aplikaci nočního krému Re-PLASTY AGE RECOVERY tyto problémy zmizely u celých 53 % dobrovolníků. Před aplikací mělo 58 %*** testovaných jedinců vysušenou pleť; po aplikaci tento problém přestalo pociťovat 100 % z nich. 76 % testovaných žen přestalo ihned po aplikaci pociťovat napětí.

100 % testovaných jedinců má pokožku lépe vyživenou a hydratovanou. Pleť je na dotek příjemnější (97 %), hebčí (90 %) a klidnější (87 %)***.

Regenerace pokožky je viditelně urychlená, dochází k okamžitému zkrášlení a obnově pleti.

*Centrum diagnostiky zralé pleti
**celkem 28 žen bylo testováno dermatology v diagnostickém centru CHU ve francouzském Besançonu po dobu 1 měsíce
***sebehodnocení, 28 žen po dobu 1 měsíce

Noční krém Re-PLASTY AGE RECOVERY se po aplikaci podobá zklidňujícímu, příjemnému závoji. Tento hojivý krém je hladký, jemný a nelepí se. Na pleti zanechává neviditelný ochranný film. Noc co noc urychluje proces regenerace pokožky a obnovuje její vitální funkce. Viditelně koriguje „všechny jizvy stáří“, pleť díky němu působí dokonale a je celkově obnovená, jako nová.

Reklama