Vymyslete, milé čtenářky, jméno pro mléčný bar, ve kterém budou zaměstnáváni postižení lidé. Podpořte tak charitativní záměr a vyhrajte dvě poukázky na občerstvení!

Na jaře příštího roku bude otevřen v Kodymově ulici v Praze nový mléčný bar. Bude to místo s milou domáckou atmosférou a s nabídkou koktejlů, kávy, dortíků, toastíků a podobných dobrot. Část zaměstnanců budou tvořit lidé s mentálním postižením, kteří mají v běžném světě i v současné době velmi ztíženou pozici na trhu práce. Skoro by se dalo říci, že se jejich šance rovnají nule. V tomto mléčném baru získají příležitost se plnohodnotně začlenit do běžného života a navíc se stanou méně závislými na podpoře rodiny a okolí.

Své nápady (spolu se svým jménem) můžete zasílat na emailovou adresu mlecnybar@email.cz. Vítěz získá dvě poukázky na občerstvení v tomto mléčném baru, každou v hodnotě 100 korun. Soutěž právě probíhá a končí 31. rosince 2010. Jméno výherce bude zveřejněno v příštím čísle časopisu STOP13 a na sociální síti Facebook, sám výherce bude upozorně emailem.

Napadá vás vhodné jméno?

Reklama