Zima je obdobím zimních radovánek, ale i úskalím pro naše zdraví a krásu. Speciální pozornost je dobré věnovat především péči o pleť. I když se na první pohled může zdát, že naši pleť nic neohrozí, lehké hydratační krémy ji před nepřízní počasí neochrání. Značnou zátěží pro pleť je také náhlé střídání teplot při přechodu z vytopeného prostředí do venkovního. Pokožka se více vysušuje a pak přirozeně trpí, což se mnohdy projevuje zarudnutím a šupinatostí.

 Krém nebo balzám na rty? Obojí dohromady nabízí Panthenol Winter 2v1

PanthenolIdeální volbou v chladných dnech je nová řada Altermed PANTHENOL WINTER. Zimní krém Altermed PANTHENOL s UV faktorem 20 je vyvinutý speciálně pro horské podmínky, ale výborně poslouží i ve městě. Balzám na rty s UV faktorem 15 bezpečně ochrání rty, zabrání vysušování a díky malému balení se snadno vejde do kapsy či kabelky. Praktické balení 2v1 v sobě kromě krému skrývá i balzám na rty. Toto balení je výborné při cestování či sportu a při pobytu na horách.

Ochrana před mrazem je nejdůležitější

Výrobky Altermed PANTHENOL jsou vhodné pro děti i dospělé a pro všechny typy pleti. Produkty této řady obsahují unikátní složku Arctic complex altermed s výtažkem z arktické mořské řasy Durvillea Antarctica, která oživuje, energetizuje a chrání pokožku.  Altermed PANTHENOL WINTER krém díky svému obsahu D-Panthenolu pomáhá regenerovat podrážděnou pokožku. Navíc obsahuje vitamin E, makadamový olej, allantoin.

Doporučená cena:

  • Altermed Panthenol Winter 2v1 (krém s balzámem na rty) - 210 Kč
  • Altermed Panthenol Winter SPF 20 - 120 Kč
  • Altermed Panthenol Winter + lipbalm - 210 Kč

Zimní řadu altermed PANTHENOL WINTER koupíte ve vaší lékárně a nově také v síti lékáren Dr. Maxe, kterých je po celé České republice již více než tři sta.

Reklama