Většina z nás si s příchodem chladných dnů schová nohy do kalhot. Ale najdou se i takové, a jistě jich není málo, které nedají na sukně dopustit ani na podzim a v zimě. A k nim potřebují punčochy a punčocháče. Podívejte se, jaké teď letí.

A proč ne, když mají hezké nohy a jsou na ně pyšné? Byla by škoda toho nevyužít. Žena v sukni bude vždycky středem pozornosti a bude mít proti ženě v kalhotách navrch. Zkrátka na ženu v sukni je pěkné pokoukání.

puncochy

Zvláště teď na podzim na ně pamatují i trendy nabízí širokou škálu punčoch a punčocháčů, které nejen zahřejí, ale jsou i nesmírně šik. Co třeba ty barevné? Proč si svůj sukňový outfit trochu neprozářit sytými barvičkami? Barevné, nebo dokonce vzorované punčochy dokážou změnit vzhled oblečení, takže můžete každý den vypadat jinak.

puncochy

Já vím, že nic nezkazíte černou, temně modrou nebo kouřovou. Ale ty bych nechala jen těm méně odvážným. Pokud máte krásný tvar nohou, klidně si můžete dovolit výstřednější fialovou, bordó, lahvově zelenou nebo oranžovou. Když chcete připoutat pozornost ke svým nohám, může být jejich barva dominantní, pak oblečení volte spíš v neutrálních odstínech a nechte vyniknout barvě punčoch. Pak už stačí zopakovat ji na jiném doplňku, třeba na šále nebo rukavicích.

puncochy

Chcete-li celek jen doladit, zvolte barvu doplňkovou, která se shoduje s některou na vašem nebo oblečení. Velmi elegantně vypadá i tón v tónu, ale pozor, barva bot by nikdy neměla být světlejší než barva punčoch. To nedělá dobrý dojem a nic na tom nemění ani fakt, že jste to třeba viděla v módním časopise.

puncochy

Zvláště obezřetná byste měla být při výběru vzorů. Mějte na paměti, že kára, vlnky nebo krajkoviny vždycky připoutají pozornost na tvar vašich nohou. Někdy i v jejich neprospěch. Svislé proužky sice zeštíhlují, ale u punčoch bych na to moc nespoléhala. Vzorované punčochy by měly nosit jen ženy s dokonalýma nohama a perfektně sladěné s oblečením.   

Reklama