Pokukujete po podzimních botách? A nemůžete si vybrat? Možná se vám bude hodit můj tip na opravdu stylové boty, které jsou navíc velmi pohodlné. Jsou to polobotky. Samozřejmě v dámském vydání.

Nejúžasnější budou boty typu Oxford, které jsme  z pánského botníku ukradli  bez uzardění. Jsou to boty, které patří v pánské módě k nejelegantnějším a zároveň nejformálnějším. (Vyznačují se uzavřeným šněrováním, obě strany svrchní kůže, které se stahují tkaničkou, jsou pod předním dílem přišité a těsně přiléhají k sobě). Ty méně formální můžou mít s perforovanou špičku. Ale na rozdíl od pánů je nemusíme nosit k formálnímu obleku, ale klidně i k džínám, nebo sukni. (Nejlépe samozřejmě tartanové, nebo plizované)  

m

Dalším modelem, který by vás mohl zaujmout, jsou „lakovky“. Ty už jsme pro dámský šatník objevily už dávno, ale letos opět přicházejí do módy. A co takhle polobotky na vyšší podrážce?   Ty určitě ocení tzv. „malá píva“, která by ráda získala nějaký ten centimetr navíc, ale podpatky je nelákají.

n

Všechny typy těchto bot noste ideálně ke kalhotám se zkrácenými nohavicemi, aby na ně bylo pěkně vidět. A samozřejmě k sukním. Jak už dávno víte, kombinace mužského a ženského prvku je neuvěřitelně sexy.

m

Zdroj foto: facebook Street Style

Čtěte také:

Co si obout místo sandálů? Polobotky

 

Reklama