Milá redakce,

můj manžel je o 9 a půl roku starší než já. Jsme spolu něco přes sedm let a zatím jsem v našem vztahu žádnou nevýhodu nenašla.

Můj chlap je totiž úplně stejnej jako ti ostatní, někdy k sežrání a někdy k nasr...

Než jsme se seznámili, žil s partnerkou, která byla o 13! let starší než on. Takže naše první rande bylo pro mne jeden velký šok.

Nejprve jsem zjistila, že zatím, co já jsem "sličná" dvacítka, objekt mého zájmu je prakticky již v "důchodovém" věku, on do nedávna žil se ženou jen o něco málo mladší než moje matka, a navíc v době našeho seznámení bydlel u rodičů.

Nikdy nezapomenu na větu mé kamarádky, která, když jsme jí vylíčila, co a jak, prohlásila: "To zkus a uvidíš!". Za trest nám pak šla za svědka.

To už jsme ale žili rok v našem novém bytě, který koupil manžel. O své ex se nikdy nijak nezmiňoval,  občas ji potkáme a mně připadá, že daleko hůř to nese ona. Přeci jen manžel omladil skoro o 22 let. V začátku našeho vztahu dokonce prohlašoval, že vyměnil starou za novou.

Podle mého názoru je věkový rozdíl partnerů naprosto nepodstatný, pokud to těm dvěma vyhovuje a je jim spolu dobře.

Lali


Milá Lali,
ano, muži můžou být všichni skoro stejní. Jde o to, jak se vedle nich cítíme my, ženy. A v tom se to, pokud jde o věk, může lišit. Starší muž nám dá docela něco jiného než ten mladší, nebo stejně starý.

Nebo ne? Máte-li jiný názor, napište nám:
                                                             redakce@zena-in.cz 

Reklama