Bulvár

Výměna manželek: motorkářka vs. statkářka

Výměna manželek

V neděli se můžete těšit na předposlední díl čtvrté řady Výměny manželek. Tentokrát si své domácnosti prohodí sedmatřicetiletá Žaneta, drsná motorkářka z Děčína, a čtyřicetiletá Lenka, která žije s manželem Tiborem, šestiletým synem Táďou, psem, potkanem, třemi kočkami a devíti ovcemi v Lužné u Rakovníka. Do Žanetiny domácnosti patří kromě manžela Jirky ještě tři děti, puberťáci Jirka s Patrikem a malá Monika, a několik hadů.

Obě ženy od Výměny očekávají, že si jejich drahé polovičky uvědomí, jaký poklad doma mají, a alespoň trochu změní svůj přístup ke svým manželkám a domácím pracím.

Jak si obě ženy poradí v úplně odlišném prostředí? O něco těžší to tentokrát bude mít Žaneta. Jako ryze městský člověk se bojí ovcí i dalších aktivit, které Lenka dělá, třeba lezení po skalách. Naopak Lenka zajásá, když spatří terárium s hady, těžce ale nese jejich krmení živou návnadou. Ještě o něco hůř snáší Jiřího vysedávání v hospodě, ten jí to však vynahradí grilováním na zahrádce mezi paneláky.

Přesto, že si Lenka i Žaneta své nové rodiny chválí, dojde i na slzičky a povzdechy Tibora a Jiřího: „Už aby ta moje byla doma.“

Sledujte v neděli Výměnu manželek na TV Nova a v pondělí pak přijďte diskutovat pod náš exkluzivní rozhovor s motorkářkou Žanetou!

Fotografie: Archiv TV Nova

Výměna manželek na Ženě-in

rozhovor: Jak zacloumala Výměna s Věřiným manželstvím?
Velikonoční Výměna manželek na Ženě-in!
Šla byste do Výměny manželek?

   
17.04.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Myškomedvídek [*]

  koukala jsem a dnes také budu koukatSml75

  superkarma: 0 26.04.2009, 18:02:16
 2. [4] Lenka Mašková

  Dobrý den, tady Lenka Mašková z Výměny manželek. Jen malou poznámku k vašemu rozhovoru se Žanetou. Myslím, že by bylo férové, když se jedné ptáte na její názor na vztah druhých lidí, které zná v podstatě "z rychlíku" a tudíž velice povrchně, zeptat se i té druhé. S Tiborem máme krásný vztah, který prošel dvěma opravdu těžkými životními zkouškami. Jednou z nich byla moje těžká autonehoda při orkánu Kiril, kdy jsem byla 3 týdny v umělém spánku ve střešovické nemocnici, v hlavě mám titanové destičky, přišla jsem o slezinu, zrak na levém oku, měla jsem proražené plíce a spoustu dalších zranění. Takže to opravdu byl velký stres pro všechny mé blízké. Kolem Tádi se hodně motáme, to je pravda, ale není pravda, že jsme kvůli němu omezili koníčky a pod. Koníčky jsme omezili v době na mateřské - nebyly prostě peníze. Táďa není vůbec rozmazlený kluk, jak z výměny zaznělo, už tam nezaznělo, že jsem řekla, že sice je rozmazlený - jako každý jedináček (druhé dítě jsme chtěli, ale kvůli mé autonehodě to bylo překaženo), ale vůbec toho nezneužívá, nemáme s ním jediný problém a vztah máme všichni tři krásný. A k mému muži mám také krásný vztah a on ke mě. Jen to prostě neumíme na kameru hned dát najevo a správně formulovat svoje city a pocity. Vůbec mě mrzí, že v sestřihu spousta věcí - podle mě podstatných nebyla vidět a že různé myšlenky a úvahy byly z kontextu a nedokončené. Ale to je asi riziko komerční televize, o tom jsem věděla a šla do toho i s tím vědomím. Vůbec bych si nedovolila sdělovat své pocity a také i některá fakta ze vztahu a života Žanety a Jiřího, tak bych ráda, aby to vzájemné. Děkuji Lenka Mašková

  superkarma: -1 23.04.2009, 13:11:05
 3. avatar
  [3] Prskoletka [*]

  Koukala jsem,ale myslela jsem že starší je motorkářka,no mají lidi co do toho jdou odvahu

  superkarma: 0 21.04.2009, 10:16:15
 4. avatar
  [2] grizzly [*]

  Holky vy jste naivní. mít takový cíl.

  superkarma: 0 17.04.2009, 17:48:00
 5. avatar
  [1] olga ebertová [*]

  Budu se určitě dívat,paní z Lužné u Rakovníka potkávám.

  superkarma: 0 17.04.2009, 11:28:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme