Reklama

tv

Jedním z trendů poslední doby jsou bílé a stříbrné televizory. Zajímavou řadu televizorů přináší značka GoGEN.

Vybírat lze v úhlopříčkách 48, 56, 66, 82 a 94 centimetrů. Televizory nabízí dostatečný komfort pro sledování filmů na DVD nebo televizních pořadů, včetně ukázky elegantního designu.

Vybaveny jsou analogovým i digitálním DVB-T tunerem a uživatelům nabízí funkce jako automatické ladění, ekvalizér, panoramatický zvuk, časový spínač pro vypnutí, dětskou pojistku a samostatnou regulaci hlasitosti sluchátek. Pozadu nezaostává ani zvuková část televizorů GoGEN - využít je možné 3D panoramatický zvukový efekt doplněný ekvalizérem. Menu televizoru je kompletně v češtině. Samozřejmostí je také USB vstup - přehrajete tedy formáty AVI, XviD, MP3, JPG.tv

Elegantní provedení, kvalitní technické zpracování a cenově velmi dostupné varianty dělají z bílých televizorů GoGEN slušivou dominantu každé ložnice, dětského pokoje, moderního obývacího pokoje i kuchyně. Právě pro svou atraktivní cenu získávají televizory v těchto barvách nezaměnitelnou tvář luxusního doplňku a stále větší oblibu. Pořídit je můžete již v ceně od 4990 Kč například zde.

A pokud Vás zaujaly stříbrné televizory, seznámit se s nimi můžete zde.

tv

Ať už pro vás bude rozhodnutím ke koupi příznivá cena televizorů nebo její decentní vzhled, víme, že usínat s pohledem na ni se vám bude znamenitě.