Domácnost

Vylepšený PUR uvádí nové jedinečné varianty!

NOVINKY - PUR 3xAction a Balsam

Mytí nádobí není zrovna činnost, o které by se dalo říci, že je naším koníčkem. Můžeme si ji ale zpříjemnit výběrem toho správného mycího prostředku. Společnost Henkel ČR nyní přichází s novinkami Pur 3x Action Hygiene Fresh, který zaručuje maximální účinnost v mytí nádobí, a Pur Balsam Camomile Essential Oils, jež zajistí díky svým odmašťujícím schopnostem nejen perfektně čisté a zářivé nádobí, ale navíc se může pochlubit i jemným složením a neutrálním pH.

Inovovaný koncept přípravků na mytí nádobí řady PUR 3x Action zaručuje maximální účinnost v mytí nádobí. V sytě modrých lahvích s novým logem značky PUR se skrývá účinný přípravek na mytí nádobí. Receptura PUR 3x Action zajistí hygienickou čistotu, kterou můžete nejen vidět, ale i cítit, a to díky třem efektům:

 1. Extra silná odmašťovací síla rozpouští a útočí na nečistoty jako magnet.
 2. Účinné a husté složení zároveň spolehlivě odstraňuje silně aromatické pachy, jako je například zápach z ryb nebo cibule.
 3. Po umytí bude navíc vaše nádobí nepřekonatelně lesklé a zářivé.

Pur 3x Action Hygiene Fresh

pur

Pur 3x Action Hygiene Fresh je nová varianta, která rozšiřuje řadu přípravků Pur 3x Action Lemon a Apple. Silná receptura útočí na mastnotu jako magnet, a zároveň účinně působí proti nepříjemnému zápachu, který často ulpí na vašem nádobí. Velmi odolný může být například pach ryb, česneku nebo cibule. Po umytí nádobí v přípravku Pur 3x Action Hygiene bude nádobí skutečně hygienicky čisté a lesklé.

Přípravky řady Pur Power jsou k dispozici v 450 ml, 900ml a 1,35l za doporučené ceny 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč.

Pur Balsam

pur

Řada přípravků PUR Balsam zajistí díky svým odmašťujícím schopnostem nejen perfektně čisté a zářivé nádobí, ale navíc se může pochlubit i jemným složením a neutrálním pH. Díky svému složení jsou přípravky PUR Balsam šetrné k pokožce rukou, a mají zároveň i pečující účinky, což ocení jistě všechny ženy.

Portfolio přípravků Pur Balsam nyní doplňuje novinka Pur Balsam Camomile Essential Oils. Tato varianta je obohacena o cenné esenciální oleje a novou a jemnou pečující vůni heřmánku. I po delším mytí zanechává pokožku vláčnou a příjemnou na dotyk, přičemž si hravě poradí s každou mastnotou.

Přípravky řady Pur Balsam jsou k dispozici v 450 ml, 900ml a 1,35l za doporučené ceny 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč.

Portfolio řady Pur 3x Action

 • NOVINKA Pur 3x Action Hygiene Fresh
 • Pur 3x Action Apple
 • Pur 3x Action Lemon

Portfolio řady Pur Balsam

 • NOVINKA Pur Balsam Camomile Essential Oils
 • Pur Balsam Hands&Nails
 • Pur Balsam Aloe Vera

Přípravky na mytí nádobí řady Power a Balsam se dočkaly nového konceptu, inovované receptury a nových moderních obalů. Půjde o nové atraktivní neprůhledné lahve, na kterých se navíc objeví také nové logo značky. V obchodě na regálech budou díky těmto změnám přípravky PUR tvořit výrazný blok, který nepřehlédnete.

   
08.09.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  Věrulinka — #1 Máš pravdu,jsou to jen reklamní triky,Pur je pro mě nic moc...

  superkarma: 0 08.09.2011, 09:41:30
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml15 hlavně vylepšují ceny Sml30

  1. na komentář reaguje kobližka — #2
  superkarma: 0 08.09.2011, 07:25:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme