NOVINKY - PUR 3xAction a Balsam

Mytí nádobí není zrovna činnost, o které by se dalo říci, že je naším koníčkem. Můžeme si ji ale zpříjemnit výběrem toho správného mycího prostředku. Společnost Henkel ČR nyní přichází s novinkami Pur 3x Action Hygiene Fresh, který zaručuje maximální účinnost v mytí nádobí, a Pur Balsam Camomile Essential Oils, jež zajistí díky svým odmašťujícím schopnostem nejen perfektně čisté a zářivé nádobí, ale navíc se může pochlubit i jemným složením a neutrálním pH.

Inovovaný koncept přípravků na mytí nádobí řady PUR 3x Action zaručuje maximální účinnost v mytí nádobí. V sytě modrých lahvích s novým logem značky PUR se skrývá účinný přípravek na mytí nádobí. Receptura PUR 3x Action zajistí hygienickou čistotu, kterou můžete nejen vidět, ale i cítit, a to díky třem efektům:

  1. Extra silná odmašťovací síla rozpouští a útočí na nečistoty jako magnet.
  2. Účinné a husté složení zároveň spolehlivě odstraňuje silně aromatické pachy, jako je například zápach z ryb nebo cibule.
  3. Po umytí bude navíc vaše nádobí nepřekonatelně lesklé a zářivé.

Pur 3x Action Hygiene Fresh

pur

Pur 3x Action Hygiene Fresh je nová varianta, která rozšiřuje řadu přípravků Pur 3x Action Lemon a Apple. Silná receptura útočí na mastnotu jako magnet, a zároveň účinně působí proti nepříjemnému zápachu, který často ulpí na vašem nádobí. Velmi odolný může být například pach ryb, česneku nebo cibule. Po umytí nádobí v přípravku Pur 3x Action Hygiene bude nádobí skutečně hygienicky čisté a lesklé.

Přípravky řady Pur Power jsou k dispozici v 450 ml, 900ml a 1,35l za doporučené ceny 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč.

Pur Balsam

pur

Řada přípravků PUR Balsam zajistí díky svým odmašťujícím schopnostem nejen perfektně čisté a zářivé nádobí, ale navíc se může pochlubit i jemným složením a neutrálním pH. Díky svému složení jsou přípravky PUR Balsam šetrné k pokožce rukou, a mají zároveň i pečující účinky, což ocení jistě všechny ženy.

Portfolio přípravků Pur Balsam nyní doplňuje novinka Pur Balsam Camomile Essential Oils. Tato varianta je obohacena o cenné esenciální oleje a novou a jemnou pečující vůni heřmánku. I po delším mytí zanechává pokožku vláčnou a příjemnou na dotyk, přičemž si hravě poradí s každou mastnotou.

Přípravky řady Pur Balsam jsou k dispozici v 450 ml, 900ml a 1,35l za doporučené ceny 28,90 Kč, 49,90 Kč a 69,90 Kč.

Portfolio řady Pur 3x Action

  • NOVINKA Pur 3x Action Hygiene Fresh
  • Pur 3x Action Apple
  • Pur 3x Action Lemon

Portfolio řady Pur Balsam

  • NOVINKA Pur Balsam Camomile Essential Oils
  • Pur Balsam Hands&Nails
  • Pur Balsam Aloe Vera

Přípravky na mytí nádobí řady Power a Balsam se dočkaly nového konceptu, inovované receptury a nových moderních obalů. Půjde o nové atraktivní neprůhledné lahve, na kterých se navíc objeví také nové logo značky. V obchodě na regálech budou díky těmto změnám přípravky PUR tvořit výrazný blok, který nepřehlédnete.

Reklama