Zdravím, ženy-in!

Dnes to bude rok, co jsem byla na léčebném pobytu v Karlových Varech, kde jsem potkala svého nynějšího přítele/kamaráda.
Abych začala ale od začátku. Asi před třemi lety mě začaly bolet klouby, čím dál víc se to zhoršovalo. Dospělo to až tak daleko, že pro mě bylo velkým problémem vyjít schody. Jelikož jsem diabetik, tak nejspíš předpokládáte, že bych měla chodit na pravidelné prohlídky a dodržovat jistý denní režim. Jenže kromě dennodenního píchání inzulinu toho prakticky moc nedodržuji - strava je taková, jakou jí ostatní příslušníci rodiny, cvičení je u mě na bodě mrazu a ty diabetické prohlídky jsou u mě taky velmi slabé. Rozhodla jsem se tedy, že navštívím lékaře, protože bolesti v oblasti lýtek a kyčlí byly opravdu nesnesitelné. Nejen že se zjistilo, že mám počáteční zánět v kloubech, ale moje cukrovka byla velmi vysoká - ano, zavinila jsem si to sama! Nedostatečným pohybem a stravou, při které jsem byla schopna za noc spořádat jednu velkou čokoládu.

Lékař mi tedy doporučil pobyt v lázních - pak že se uvidí, co se mnou dál vyvede. Chvílemi mě napadala taková myšlenka, že tam snad ani nepojedu, abych někde strávila 3 týdny za takové nehorázné peníze (pojišťovna mi hradila jen 5 %), kterých jsem v té době moc neměla. S myšlenkou, že to budou vyhozené peníze a výsledek žádný, jsem jela do Karlových Varů na léčebný pobyt.

A jak to dopadlo? Tři týdny uplynuly jako voda a kromě léčby, která byla fantasticka a se kterou jsem byla nadmíru spokojená, jsem si našla přítele/kamaráda z Německa-Bavorska, který byl stejně jako já na léčebném pobytu. Našla jsem si výborného společníka na výlety a na příjemné chvíle posezení. Netušila jsem, že v mých letech si najdu takového „štramáka", který je o 14 let mladší než jsem já. Do lázní tak jezdíme společně každým rokem a těch peněz mi ani není líto, jelikož se ty chvilky pohody opravdu vyplatí. Zánět kloubů se mi v lázních skvěle vyléčil i za doplňkové léčby pomocí léků.
Všem tedy ozdravné, wellness i relaxační pobyty v lázních velmi přeji.

Zdraví Vás Alča
bofc


No vida, další spokojená! Tak mě napadá, že by takové štramáky" mohli za drobný příplatek taky ordinovat. Rozumíte, člověk by vyplnil do formuláře nějaké základní požadavky a pak by jen čekal, kde se kdo zajímavý vynoří...

Reklama