Značkové výrobky TABASCO® vyrábí od roku 1868 americká společnost McIlhenny se sídlem na Avery Island v Louisianě. Již déle než 140 let se omáčka TABASCO® vyrábí prakticky stejným postupem jako kdysi. Dnes se prodává ve více než 165 zemích po celém světě, patří do proviantu vojáků i na stoly těch nejlepších restaurací. Je to ta nejslavnější a nejpreferovanější chilli omáčka na světě.

TABASCO® RED PEPPER SAUCE

TabascoTŘI PŘÍRODNÍ INGREDIENCE. PĚT GENERACÍ PRÁCE S LÁSKOU.

TABASCO® Original Red Sauce vděčí za svou unikátní ostrou chuť a vůni především tradičnímu způsobu výroby, kterým se vyrábí již déle než 140 let. Stejně důležitým faktorem je i srdce rodiny McIlhenny, která s láskou vytvořila tuto světoznámou omáčku.

V roce 1868 si Edmund McIlhenny namíchal dle svého vlastního receptu chilli omáčku ze tří základních surovin: zralých chilli papriček, soli z Avery Island a z vysoce kvalitního octa. Po desetiletí se žádnému konkurentovi nepodařilo překonat chuť receptury rodiny McIlhenny a i dnes se omáčka TABASCO® Red Pepper Sauce vyrábí prakticky stejným způsobem.

Naše nejvšestrannější omáčka.

Proč se omáčka TABASCO® stala tak populární? To je jednoduché: přidejte ji na jakékoli jídlo, které máte rádi a vychutnáte si ho ještě víc! Protože TABASCO® vyzdvihne chuť všech ingrediencí a zároveň jídlu dodá svou specificky pikantní chuť. Přidejte ji na vše od mexické kuchyně až po italskou, na mořské plody, do grilovacích marinád, na míchaná vajíčka nebo do oblíbeného drinku Bloody Mary!

TABASCO® GREEN PEPPER SAUCE

ATabascoNI OSTRÁ, ANI JEMNÁ. NEPOUŽÍVAT ŠETRNĚ.

Zelená barva TABASCO® Green Jalapeño Pepper Sauce pochází z její základní ingredience. Ale také můžete tuto zelenou barvu považovat jako signál k tomu, nakapat si ji na cokoli, protože omáčka TABASCO® Green Sauce je jemnější než naše Red Pepper Sauce. Ale protože je to TABASCO®, můžete se vsadit, že je stále plná chuti.

Nezbytnost pro mexickou kuchyni.

Papričky jalapeño patří k základním chutím mexické kuchyně a omáčka TABASCO® Green Pepper Sauce vyzdvihne tuto populární kuchyni k dokonalosti. Přidejte ji do dipů a pokrmů jako guacamole, salsa omáčky, tacos nebo burritos. Výborně se ale hodí i na fazole, rýži nebo paellu. Zkuste ji ale přidat i na zeleninové saláty, grilovací omáčky, na ryby, nebo třeba na žlutý meloun!

TABASCO® GARLIC PEPPER SAUCE

TabascoKOMBINUJE CHILLI A ČESNEK PRO DOSAŽENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO Z TĚCHTO SVĚTOVÝCH FAVORITŮ.

POZOR! Toto známé upozornění by se mohlo umístit všude tam, kde se dávají dohromady takto silné chutě, jako jsou chilli a česnek. Naštěstí, my jsme TABASCO®, lidé, kteří přivedli pálivé omáčky k dokonalosti, a našli jsme cestu, jak tyto favority donutit spolupracovat.

Dobré papričky chodí ve trojici.

Pro česnekovou chilli omáčku TABASCO® Garlic Pepper Sauce jsme vytvořili dokonalou směs tří druhů papriček - pořádnou porci jemných kajenských papriček, menší množství vyzrálých papriček Tabasco a lahodných červených papriček jalapeño -  a doplnili je o výraznou, pikantní chuť česneku. Výsledek si získal oblibu u fanoušků jak chilli, tak česneku. Přidejte pár kapek na pizzu, těstoviny, nebo jiná italská jídla, nebo i jiné pokrmy, kde se dle vás hodí chuť česneku.

Tabasco

Reklama