Styl

Vyjádřete svou osobnost prostřednictvím krásných vlasů

Vyjádřete svou osobnost prostřednictvím krásných vlasů - vytvářejte neomezené množství účesů s novou žehličkou na vlasy Braun Satin Hair Style Artist!

hair

hairÚpravu vlasů máte ze všech zkrášlovacích činností nejraději. Ráda experimentujete s různými účesy a měníte svůj vzhled. Avšak velký význam má pro vás také zdraví vlasů, takže jej přece nebudete riskovat se špatným přístrojem! S novou žehličkou na vlasy BRAUN Satin Hair Style Artist vytvoříte neomezené množství různých účesů - a to s jediným přístrojem. Můžete si přitom být jistá, že dokonale chráníte zdraví svých vlasů.

Nová generace nezničitelných keramických desek z eloxalu a individuální nastavení teploty spolehlivě ochrání vaše vlasy před poškozením a polámáním pro neomezené množství účesů ze zdravých vlasů. Díky zdokonalené patentované technologii narovnávání vlasů budou kadeře ještě hladší a rovnější. S novým tvarovačem vln Wave Shaper lze vytvořit nádherné kudrliny a vlny stejně snadno, jako vlasy narovnat. Braun Satin Hair Style Artist vám pomůže vytvořit účes, na jaký budete mít zrovna náladu a který podpoří vaši osobnost. Vykouzlíte s ním kudrliny, vlny, rozcuch, zatočené konce, mikádo, ofinu, nebo rovný hladký účes. Natáčení vlasů je totiž stejně snadné, jako jejich žehlení. Doporučená maloobchodní cena žehličky Braun Satin Hair Style Artist činí 1699 Kč.

Patentované plovoucí desky

NOVÉ nezničitelné keramické desky z eloxalu.

Nové eloxalové desky jsou nezničitelné. Pokud na předchozí lakované desky působilo příliš mnoho chemikálií, mohly se oloupat a na povrch prosvítal hliník.

Tvarování účesu

Před tvarováním se musí pramen vlasů nejdříve zahřát. Pak je možné dát mu tvar, ve kterém zchladne. Braun Satin Hair Style Artist disponuje speciálními keramickými deskami, které prameny vlasů zahřejí a díky nezničitelnému povrchu vlasy nepoškodí. Patentovaný plovoucí mechanismus rovnoměrně rozděluje tlak a předchází tak nadměrné síle vyvíjené na vlasy. Zaoblené okraje šetrným způsobem zchladí vlasy a vytvoří kudrliny. Speciálně vytvořená žebra vedou prameny vlasů, brání jejich zlomení a zaručí dokonale pravidelný tvar vln.

hair

Informace o produktu

 • Patentované plovoucí desky - nové nezničitelné keramické desky z eloxalu. Pokud na předchozí lakované desky působilo mnoho chemikálií, mohly se oloupat a na povrch prosvítal hliník.
 • Individuální nastavení teploty
 • Kontrolka LED
 • Malé desky
 • Tvarovač vln
 • Bezpečnostní funkce vypnutí přístroje po 30 minutách, pokud je přístroj v nečinnosti
   
17.03.2010 - Vlasy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Klára Křížová [*]

  mysak — #1 Když mám pocit, že mám mastný vlasy a zrovna se mi ještě blbě kroutěj, připadám si jako blbec. Lepší pocit spraví na chvíli čepice.

  superkarma: 0 17.03.2010, 08:11:02
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  mysak — #1 Sml30 to máš pravdu, ale když mám hlavu načesanou, hned mám lepší pocit Sml30Sml67

  superkarma: 0 17.03.2010, 05:01:03
 3. avatar
  [1] mysak [*]

  osobnost se přece neukrývá ve vlasech Sml30

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #2
  2. na komentář reaguje Klára Křížová — #3
  superkarma: 0 17.03.2010, 01:03:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme