Bulvár

Vyhrávala jsem vrh koulí

Chcete-li, podělím se s vámi o radost z mých výher. Jako pětileté dítě jsem na los k slavnostem Rudého práva v 50. letech vyhrála - pár kožených chlapeckých šněrovacích bot! V době, kdy se takové zboží dalo koupit jen na lístky (nebo se říkalo na body) to bylo t e r n o.

Sice jsme v příbuzenstvu neměli nikoho, kdo by boty mohl nosit, ale na místě se našel zájemce výměnou za něco - asi příslib pochoutky z domácí zabíjačky, to už nevím. Jak se říká, že „první vyhrání z kapsy vyhání" - další výhry na sebe nechaly dlouho čekat - několik sportovních vítězství v dílčích závodech v disku a kouli dorostenek, pocit „stát na bedně", kdy tleskal celý stadion v Mladé Boleslavi, to se nedá vypovědět, to se musí prožít...
  
Později jako výhru či osud beru svoje studia, byla jsem ráda, že co jsem chtěla vystudovat, to jsem vystudovala, a až do důchodu tuto práci ráda vykonávala. Za úplně životní výhru považuji svého manžela a děti.

Ve věku PC jsem propadla, jak mé vnučky říkají, smažení na internetu. Od toho se odvíjí i menší výhry, též za křížovky (k dnešnímu dni 50), z nichž mám stařecky upřímnou radost, i když je většinou rozdám svým drahým.

Nedávno jsem vyplňovala i soutěž zadanou v angličtině, přestože ji neumím, našla jsem si vše ve slovníku. Zajímavou soutěž o let vojenským letadlem jsem se dlouho rozmýšlela obeslat, trnula jsem, aby to náhodou nedopadlo, všichni mí drazí se letadla bojí, ale pokušení bylo silnější. Naštěstí jsem nevyhrála.

Soutěžení mě nepřejde, co živa budu, je to moje droga!

Zdraví Samík97


No vida! Vás tu ale všude je! Jedna hráčka vedle druhé! To jsem si mohl myslet! :) Ještě že nehrajete o peníze!:)

   
11.04.2007 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Evikus [*]

  já jsem taky z Mladé Boleslavi

  superkarma: 0 11.04.2007, 17:11:35
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  taky jsem soutěživá

  superkarma: 0 11.04.2007, 15:04:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme