Bulvár

Vyhrálas auto!

Zdravím všechny ženy-in.

Soutěže jsou pro mě dost podstatné, ani nevím proč, ale když se o nějaké dozvím, nedá mi to a musím se zúčastnit. Poprvé jsem vyhrála, když mi bylo asi 22 let a byla to kosmetika v hodnotě 1 000,- Kč. Bylo to v jednom nejmenovaném ženském časopise. Měla jsem velikánskou radost a to mé soutěžení ještě podpořilo. Vyhrála jsem v té době ještě osušku, láhev vína a takové drobnosti.

Jednou mi táta volal, že mě vybrali v osudí v televizi, jestli jsem náhodou nevyhrála auto. Bohužel ne, ale byla to další kosmetika v hodnotě 1 000,- Kč. Pak jsem se vdala a s vyhráváním byl konec. Asi jsem vyhrála svého muže. (Někdy o tom silně pochybuji, ale jen opravdu někdy).

Před rokem se to zlomilo a  vyhrála jsem, zase s časopisem parfém za 1 500,- Kč, nedávno pečující výrobky na boty, biopotravinu, tělovou kosmetiku (stále stejný časopis). Od února letošního roku jsme si pořídili internet, a já byla v šoku, kolik je TADY soutěží. Hotový ráj pro mne. Zatím jsem tu nevyhrála, ale pokouším se dál a doufám. Známí mi říkají, ty jsi zase něco vyhrála, ale když jsem se podívala na diskusi, kdo co vyhrál, kde kdosi psal, že už vyhrál ceny v hodnotě 600 000,-  Kč, čtete správně, tak jsem si řekla, Edi, to jsi troškař.

Všem lidem to ale přeji, nějaká paní psala, že za rok poslala 2500 soutěží, a taky dost vyhrála. To tedy obdivuji, protože snad nedělá nic jiného, než sedí a píše do soutěží. Je to zkrátka náš velký koníček.

S pozdravem Edith1975


Zkoušejte dál, třeba se na vás i v ž-in usměje štěstí. A pochybnosti ohledně výhry v podobě partnera - kdo z nás o tom občas nezapřemýšlí, jestli to není trochu jinak? :-)Mysleli jste si, že jste vyhráli "velkou věc", a nakonec vyšlo najevo, že to je jen maličkost?

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz


   
22.03.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] edith1975 [*]

  jarecek:To přijde. Aspoň bych ti to přála. Je to radostný pocit. Hlavně u té první výhry.

  superkarma: 0 22.03.2006, 13:56:10
 2. avatar
  [5] edith1975 [*]

  brouček12: Díky, a věř, že to je začátek. Držím palce při dalších soutěžích.

  superkarma: 0 22.03.2006, 13:53:29
 3. avatar
  [3] Dása [*]

  jo a když už je v titulku to auto...znám paní, která taky hodně soutěžila ani kolikrát nevěděla o co. A jednou ji volali, že vyhrála auto...opravdu. Jaké to bylo překvapení...neměla totiž ani řidičák

  superkarma: 0 22.03.2006, 12:02:53
 4. avatar
  [2] Dása [*]

  všem výhry moc přeju. Potěší každá, i když je to třeba jen maličkost. Moji největší výhrou bylo 5 lístků na koncert skupiny Elán. Jeden lístek vyšel tuším na 900 Kč. Ale mně stačil jen jeden...ostatní jsem věnovala...

  superkarma: 0 22.03.2006, 12:01:39
 5. avatar
  [1] brouček12 [*]

  Ahoj moc ti ty výhry přeju. Já taky ráda soutěžím ,ale zatím nic ale nevzdávam to. Vlastně jo dnes mi přišel krém od Dove . Třeba je to dobrý znamení.

  superkarma: 0 22.03.2006, 11:34:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme