Vztahy

Vyhrála jsem!

 

Ahojky všem v redakci -
 
Vy mi tedy dáváte - nejdříve téma Svatba, které mě přinutilo přiznat si, že letos to už bude 15 let, co jsem vdaná :-)
 
a teď NEVĚRA
 
brrr, ošklivé vzpomínky.
 
Je to už pět let. S mým manželem jsme se brali z velké lásky - on je můj první a já jeho taky. Holt přišla doba, kdy si chtěl vyzkoušet "jak chutná ovoce na jiné zahrádce". Bohužel je svým způsobem srab a nevěru nedokázal v sobě ututlat a jednoho krásného dne mi všechno sdělil. Samozřejmě, že jsem už předtím měla "pocit", že není vše v pořádku - ale znáte to, člověk to raději omlouvá jakkoliv, než by našel tu sílu a zeptal se.
A teď jsem byla postavená před hotovou věc...
Přišla spousta otázek - proč? a co dál? atp.
Samozřejmě, že jsem měla vztek - manžel pracuje jako řidič TIR a byl pořád pryč a já se starala o děti - to jsem si přece nezasloužila ...
Jenže, když člověk přemýšlí a není jen zaslepen bolestí, dojde k tomu, že chyby v manželství nedělá jen jeden - bohužel - je to tak.
A já dospěla k tomu, že ho mám pořád ještě moc ráda a pokud o něj nechci přijít jako o tátu svých dětí a jako o kamaráda - tak holt ho nechám v "relativním" klidu odejít - a tak jsem se taky začala chovat - co nejméně scén, vše řešit tak, jak bych chtěla, aby se ke mně choval on.
 
Samozřejmě, že to nebyla žádná procházka - za 14 dní jsem měla 15 kg dole, ale nějak to prostě šlo. Velký dík patří kamarádkám, které vyslechly - radit se v tomto případě moc nedá - člověk si musí sám v hlavě srovnat, co vlastně chce.
 
A ejhle - po pár týdnech jsme dospěli k tomu, že jsme spolu seděli na gauči, a řešili, co chce ta druhá a proč to asi chce - fakt to byl blázinec - a můj muž začal ztrácet zamilované brýle - měl sice odstěhované věci k rodičům (to jsme už byli ve fázi, kdo z nás podá žádost o rozvod, a sdělili jsme to i okolí), ale nedokázal tam spát jednu jedinou noc, to raději spal u dětí na lehátku.
 
A začal mi sdělovat takové věci, jako že na mne ta druhá nemá, že ty roky se mnou nejdou zapomenout atp. A navíc ta druhá začala dělat chyby - začala na něj moc tlačit a dělat scény - a u nás byl klid.
 
Tak tímhle způsobem jsem vyhrála "bitvu" o svého muže - tím, že jsem si to dokázala v hlavě srovnat a že jsem věděla, co chci, a taky, že jsem začala pracovat na sobě.
 
Ale jedno už dneska vím - dá se odpustit, ale zapomenout nejde - stále mi v hlavě bliká výstražná žárovka a občas se bojím, co když to přijde znova.
 
Tak to je sled mých myšlenek, které mne napadnou, když se řekne nevěra.
 

Na přání čtenářky redakce nezveřejňuje jméno.
Přesto se autorka může těšit na hezký dáreček a my jí z celého srdce přejeme už jen šťastné a klidné manželství.
 
 
   
09.05.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [34] Zuzča [*]

  Eva_Fl: právě znáš jen jednoho. Já třeba mám ráda, jakou má práci. Pro mě to znamená svoboda (žádný dozor za krkem, skoro volná pracovní doba...)
  Já věděla co dělá, když jsem si ho brala. A kdybych mu dala nůž na krk, jestli já nebo (toršku větší ), tak si vybere práci. A já jsem ráda, protože pro mě je to taky jeden ze "znaků", že je slaboch, se kterým ženská mává, jak chce.

  superkarma: 0 10.05.2005, 10:21:30
 2. [33] a.... [*]

  Na tom celým článku mě nejvíc zaráží ten název "vyhrála jsem",takhle si já "vítězství" opravdu nepředstavuju,to bych si přestala vážit sama sebe, myslím,že je to známkou velmi nízkého sebevědomí.Vítězství podle mých představ je dotyčného bez dlouhých diskusí nakopnout do p*****

  superkarma: 0 10.05.2005, 09:10:53
 3. avatar
  [32] Gita [*]

  Tak tedy - klobouk dolu Preji hodne pohody v manzelstvi

  superkarma: 0 09.05.2005, 23:00:43
 4. avatar
  [31] Eva_CZ [*]

  Lowel: proc tomuhle rikas chlapaci?

  Znam jednoho dost dobre - bud ridi, nebo chlasta a do chlapaka ma teda pekne daleko...

  superkarma: 0 09.05.2005, 21:32:35
 5. [27] Rikina [*]

  Lowel: vlastně si tak uvědomuju, že znám i chlapa, co začal jezdit až nedávno, po 15 letech manželství, ne že by se rozvedl, ale že chce vydělat na domek. Ten ovšem nevěrný není, jelikož je velmi šetrné povahy, a těch eur by mu bylo líto Taky ovšem nejezdí přes půl světa, tak asi má i míň příležitostí.

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:26:57
 6. [22] Rikina [*]

  Lowel: kdyby na mně mělo ležet všechno, tak chlapa nepotřebuju vůbec, zvlášť ne takovýho, co chodí s prostitutkama. Abych mu ještě měla být vděčná, že si koupí kondom, a nepřinese domů nějakou nepěknou nemoc. Tiráka znám osobně jen jednoho, a je to přesně tak, jak popisuješ, a taky přesně vím, že bych ho nechtěla ani ozdobně zabalenýho, a že jeho žena je nešťastná, právě proto, že je pořád na všechno sama, a že ví, že jí není věrný a ani nebude, že je mu jen za tu služku, a komu chodí brečet ? Mně. Kdo je po ruce, když ona opravdu potřebuje nějakou pomoc ? Každej okolo, jenom ne její manžel. K čemu jí potom je ? Dávno ho měla kopnout do šimpánu, než se dny a týdny trápit, co asi kde dělá...a s kým

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:06:23
 7. avatar
  [21] Sama [*]

  Lowel: píšeš - ta která si vezme dálkaře, musí s tím počítat. ale co když si ho nebere jako dálkaře, co když k tomu "čuchne" až za manželství? - teď jen rýpu, neboj

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:01:30
 8. avatar
  [19] Sama [*]

  Rikina - víš, když se ukáže doma, tak jsi rozmazlovaná princezna, tenhle vztah skoro nemá šanci zevšednět a pokud se cítíš milovaná, tak jsi ochotná pro chlapa a pro rodinu udělat všechno :-)

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:53:22
 9. [16] Pavla_b [*]

  Lowel, Zuzča.... no mám pocit, že pokud chlap za sex zaplatí jako za "službu", tak to snad není ani nevěra. Něco jinýho je, když kašle na rodinu a svůj čas tráví s milenkou místo s rodinou. Ale pokud je pracovně někde daleko (a dlouho nebo pořád jako řidiči), tak prostě místo hodinku masáží nebo sauny zapaltí nějaký slečně. Clapi to berou jinak:-))

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:44:43
 10. [15] Rikina [*]

  Lowel: v tom případě by mi to bylo sakra málo, být nějakému takovému šmoulovi jenom hospodyňkou, chůvou jeho dětí, a podržet mu, když zrovna přijede domů. Možná jsou typy žen, kterým to vyhovuje, ale mě by tenhle způsob života urážel, a rozhodně bych se tady nepokoušela nějakým způsobem takové neandrtálce omlouvat, i kdyby měli puky na kalhotách sebelepší.

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:43:50
 11. avatar
  [14] Zuzča [*]

  Lowel: já budu raději doufat, že je schopný si ty kondomy koupit sám
  Zas tak daleko nejezdí, ani na dlouho.
  Oba dva doufáme spíš než bezmezně věříme...

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:42:45
 12. avatar
  [12] Zuzča [*]

  Lowel: bylo by lepší, kdyby sis toto tajemnství nechala pro sebe a mě nechala v blažené nevědomosti. Dík, dneska mi to fakt bodlo jako jedné z těch naivních manželek TIRáka.
  Fakt nemusí vědět všchno

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:36:23
 13. avatar
  [9] Susina [*]

  Lowel: jo, je to svět, který neznám, ale co jsem slyšela od sestřenice, jejíž manžel jezdil s tirákem, tak je to přesně tak, jak píšeš...

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:24:59
 14. avatar
  [7] kubikm [*]

  vyřešila jsi to dobře - gratuluju - a taky chápu, že prostě něco takového zapomenout nelze
  snad je to, že muži snad tím, že ten orgán mají mimo těla, chápou styk nějak méně "niterně"...a ženy by to měly mít na paměti

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:19:41
 15. avatar
  [5] Susina [*]

  adelova: no, jestli se nepletu, Lowel má holčičku a bere ji kolikrát s sebou...

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:19:28
 16. avatar
  [4] Markýza [*]

  hodně a klidnou mysl i do dalších let

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:16:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme