Zubatá vaginaKniha „O zubaté vagině a králi penisů" je unikátní soubor čtyřiceti pohádek a mýtů ze všech kontinentů se točí kolem jediného tématu - lidské sexuality ve všech myslitelných i nemyslitelných podobách. Možná vás překvapí, že už před mnoha staletími se naši předkové otevřeně zabývali lesbickou láskou, erotickými pomůckami, onanií, sadomasochismem, hromadným sexem či milováním s mrtvými.

Zatímco v evropských pohádkách se často vyskytuje téma kouzelného zvětšování penisu, američtí indiáni měli hrůzu ze zubatých vagin a obyvatelé exotických ostrovů v Melanésii zase snili o ráji, ve kterém bude jedinou zábavou sex a kde všichni dosáhnou absolutní rozkoše. A co bylo v Africe? Tam kradly ženám jejich vaginy opice, zatímco muži sbírali z nebe spadlé penisy.

Sbírka erotických mýtů a hanbatých pohádek ze všech koutů světa vyšla na začátku prosince v nakladatelství Mladá fronta. Můžete si ji pořídit v knihkupectví, anebo vyzkoušet štěstí v naší soutěži!

A jaká jsou pravidla?

Pravidla jsou - velice jednoduchá, stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a jedna ze tří knih může být vaše!

Soutěž začíná právě teď (středa 16. prosince v 8.30) a ukončíme ji v pondělí 21. prosince v 8.00 hodin ráno. Během dne pak vylosujeme výherce! Přejeme hodně štěstí!

Reklama