Schwarzkopf Elite Model Look soutěž!

Elite

Značka Schwarzkopf, jedna z nejsilnějších značek společnosti Henkel, se pro rok 2011 stala hlavním partnerem prestižní modelingové soutěže Elite Model Look. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po několikaleté úzké spolupráci se světově známými celebritami, včetně modelek jako např. Heidi Klum, stává součástí jedinečného projektu, objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

Chcete vidět prestižní celosvětové finále Elite Model Look na vlastní oči? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, kterou Vám značka Schwarzkopf společnosti Henkel přináší! Výhra stojí za to!

Výhrou je zájezd do Šanghaje pro 2 osoby na finále soutěže Elite Model Look v období od 2. 12. (odlet z České republiky) do 7. 12. 2011 (odlet z Číny). Maximální počet výher je 1 ks za celé trvání soutěže. Tento počet je celkový pro všechny obchody v České republice.

Soutěžící se může soutěže zúčastnit opakovaně za podmínky splnění pravidel soutěže.

Účastníkem soutěže se stává osoba starší 18 let, která splní všechny níže uvedené podmínky:

  1. Nakoupí v období konání soutěže nejméně 1 výrobek značky Schwarzkopf
  2. Zašle soutěžní SMS ve tvaru: NÁZEV_PRODEJNY_SANGHAJ_ČÍSLO ÚČTENKY_JMÉNO_PŘÍJMENÍ. (příklad SMS: DM SANGHAJ 99999 JAN NOVAK) na telefonní číslo 739 325 001 (cena SMS se řídí tarifem platným pro konkrétního zákazníka);
  3. Uschová originál účtenky z registrační pokladny, kde je obsažen produkt značky Schwarzkopf - bez originálu této účtenky nebude výhra vydána.

Podrobná pravidla na www.poznejtesvevlasy.cz a www.henkel.cz

EliteSoutěž probíhá na celém území České republiky ve dnech od 1. 8. do 16. 10. 2011.

Na soutěži Elite Model Look, byly v minulosti objeveny takové hvězdy, jako například Cindy Crawford, Linda Evangelista, nebo z českých modelek Denisa Dvořáková či Petra Němcová. Chcete u toho být? Pak neváhejte, kupte si výrobek značky Schwarzkopf, zašlete soutěžní SMS a tešte se na vyhodnocení. Třeba se na Vás usměje štěstí a cesta na 20. jubilejní ročník soutěže Elite MODEL LOOK bude Vaše!

 

 

 

Reklama