Bulvár

Vyhrajte z ledu zrozené osvěžení!

FinlandiaTrendy drinky - Krátké shoty, dlouhá chuť

Jak si vychutnat pravou chuť Finlandia Vodky a zároveň se příjemně osvěžit? Inspirujte se světovým fenoménem v krátkých drincích. Caipiroskou. Jistě jste již o tomto drinku nejednou slyšeli. V Čechách byla tato podoba short drinku představena před několika lety, ale doma i ve světě je takto jednoduše servírovaná Finlandia stále více a více populární.

V jednoduchosti je krása

Barmani Finlandia Vodky se ke Caipirosce vyjadřují: „V tomto drinku si každý vychutná opravdovou chuť Finlandia Vodky, čisté nebo ochucené. Jedná se o jednoduchý drink na ledu, ale neuvěřitelně variabilní. Základní recepty ocení gurmáni, dál se ale fantazii meze nekladou. Při troše citu pro kombinaci chutí dokáže každý vytvořit vlastní podobu caipirosky, která navíc příjemně v létě ochladí váš organismus. Je to vlastně takové malé mojito,“ dodává s úsměvem mladá nadějná hvězda českého barmanského nebe Milan Zaleš.

Jak na to?

Caipiroska

FinlandiaIngredience: 4 cl Finlandia Vodky, ½ limety, 1 - 2 lžičky třtinového cukru, drcený led.
Příprava: do nižší sklenice nasypte polovinu limety nakrájenou na kousky a zasypte cukrem. Lehce vymačkejte drtítkem, až po okraj zasypte drceným ledem, přelijte Finlandia Vodkou a pěkně ode dna promíchejte. Led se bude do vodky pomalu rozpouštět, máte tak jistotu, že jej budete moci upíjet pomalu a po douškách vychutnávat.

Limepiroska

FinlandiaIngredience: 4 cl Finlandia Lime, ½ limety, 1 - 2 lžičky třtinového cukru, drcený led.
Příprava: do nižší sklenice nasypte polovinu limety nakrájenou na kousky a zasypte cukrem. Lehce vymačkejte drtítkem, až po okraj zasypte drceným ledem, přelijte Finlandia Lime a promíchejte.

Cranpiroska

FinlandiaIngredience: 4 cl Finlandia Cranberry, ½ limety, 1 - 2 lžičky třtinového cukru, drcený led.
Příprava: do nižší sklenice nasypte polovinu limety nakrájenou na kousky a zasypte cukrem. Lehce vymačkejte drtítkem, až po okraj zasypte drceným ledem, přelijte Finlandia Cranberry a promíchejte.

Greppiroska

FinlandiaIngredience: 4 cl Finlandia Grapefruit, ½ limety, 1 - 2 lžičky třtinového cukru, drcený led.
Příprava: do nižší sklenice nasypte polovinu limety nakrájenou na kousky a zasypte cukrem. Lehce vymačkejte drtítkem, až po okraj zasypte drceným ledem, přelijte Finlandia Grapefruit a promíchejte.

Mangopiroska

FinlandiaIngredience: 4 cl Finlandia Mango, ½ limety, 1 - 2 lžičky třtinového cukru, drcený led.
Příprava: do nižší sklenice nasypte polovinu limety nakrájenou na kousky a zasypte cukrem. Lehce vymačkejte drtítkem, až po okraj zasypte drceným ledem, přelijte Finlandia Mango a promíchejte.

Soutěžte o lahev ochucené Finlandia Vodky a nechte se překvapit, jakou Caipirosku si doma namícháte! 6 z vás má tuto možnost, pokud správně odpoví na soutěžní otázku.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

   
12.08.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme