Český trh nabízí řadu mléčných výrobků, v jejichž množství může být mnohdy těžké se zorientovat. Proto se vyplatí sáhnout po kvalitě, kterou již prověřila nejen obliba mezi zákazníky, ale i řada nejrůznějších ocenění. Zárukou kvality, potvrzenou v mnoha soutěžích a anketách, jsou výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí, která v loňském roce oslavila dvacetileté výročí své novodobé historie.

ValmezSoučasný výrobní program tvoří především smetanové jogurty, středně tučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka a čerstvé tekuté výrobky.

ValmezZa úspěchy mlékárny stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením, obětavostí a snaží se přicházet stále s novými nápady. Novinkou poslední doby je speciální zimní edice jogurtůNaše Bios atraktivními příchutěmi Marcipán&mák a Skořice&jablko. Díky svému zpracování a použitým surovinám se jogurty značky Naše Bio řadí k nejkvalitnějším bio jogurtům na českém trhu a jsou k dostání pouze v obchodní síti prodejen BILLA.

Letos v létě se příznivci zdravého životního stylu dočkali nového ovocného jogurtu Vitafit. Tento špičkový výrobek je výtvoremmoderního mlékárenského průmyslu, který obsahuje 16 % cereálií – ječmen, pšenici, Valmezpšeničné otruby, žitné otruby, ovesné vločky a špaldovou krupici. Dále obsahuje rýži, slunečnicová semena, dýňová semena a pohankové krupky. Chuť cereálií doplňuje ovoce ve třechpříchutích – jahoda, jablko a hruška, granátové jablko a sušené meruňky.

To že se jedná u unikátní výrobek potvrdilo v zápětí ocenění Perla Zlínska 2013, které získal Vitafit cereálie jahoda.

Mlékárna Valašské Meziříčí si pro své příznivce připravila soutěž o 5 balíčků vánoční kosmetické sady Carmen, která obsahuje sprchový gel, sůl do koupele a mýdlo.

 

Valmez

 

Soutěž najdete ZDE.

 

Více informací o mlékárně a jejích produktech naleznete na internetových stránkách www.mlekarna-valmez.cz

Reklama