Vyhrajte jedinečný epilátor Philips Satin Perfect HP 6578! Pokud nebudete mít štěstí při losování výherkyně, přesto najdete všechny obrázky, získáte jako cenu útěchy 1000 bodů do Velké vánoční soutěže!

Na našem magazínu právě běží soutěž o epilátor Philips Satin Perfect HP 6578. Jak jsme již naznačili, epilátor je hlavní výhrou v soutěži, ale pokud ho při losování nezískáte, máte ještě stále šanci vyhrát, a to 1000 bodů do naší Velké vánoční soutěže (VVS)!

Pravidla soutěže o epilátor Philips

Celkem do 15 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 25. listopadu 2010.

ep

Připomínáme, že abyste měla šanci na výhru, musíte nasbírat všech patnáct obrázků!

Více o výhře...

Epilátor Philips Satin Perfect HP 6578 je pro rychlou epilaci vybaven extra širokou epilační hlavou, díky které je jedním tahem vytrhnuto větší množství chloupků. Zároveň nabízí speciální krytku pro zvedání chloupků a aktivní masážní systém, který právě epilované místo masíruje, čímž dochází k efektivnímu snížení případného pocitu bolesti při epilaci. Navíc osvědčený keramický kotoučový epilační systém každý chloupek od kořínku vytrhne velmi rychle a dokonale, a to i ty s minimální délkou 0,5 mm. Navíc je vybaven speciálním malým bezšňůrovým epilátorem pro přesnou a jemnou epilaci například v oblasti bikin. Během používání ženy jistě ocení jak luxusní úložné pouzdro, tak výběr ze dvou rychlostí a ergonomický tvar, díky kterému epilátor příjemně padne do ruky. Součástí je i praktická pinzeta se světýlkem. Orientační maloobchodní cena je 3 799 Kč.

Speciální cena!

Všechny soutěžící, které nasbírají všech 15 obrázků, ale nepoštěstí se jim při losování hlavní ceny (epilátoru), získají 1000 bodů do VVS 2010, ve které hrajete o ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 25. listopadu až do 3. prosince 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začala 6. prosince v 9.00 hodin a končí v pátek 10. prosince ve 21.00 večer. Během následujícího týdne vylosujeme výherkyni a přidělíme body do VVS. Hodně štěstí!

Reklama