Chupa Chups připravila skvělou soutěž, ve které můžete pro své nejmenší vyhrát hodnotné ceny - od tabletů po moře sladkostí. Zkuste své štěstí a zapojte se!

Jak se zapojit a co můžete vyhrát?

ChupachupsJe to velmi jednoduché. Stačí, když svým dětem koupíte celkem tři výrobky Chupa Chups, uschováte si účtenku a nákup zaregistrujete na stránkách www.chupachups.cz. Výherci a výherkyně se mohou těšit na mnoho hodnotných cen.

Soutěž potrvá od 2. 11. 2015 do 13. 12. 2015 na území České a Slovenské republiky a bude rozdělena do 6 soutěžních (týdenních) kol.

Vyhrávat můžete každý den, po celých 6 týdnů

Do soutěže je vloženo 1 470 denních výher a 48 týdenních výher. Maximální počet denních výher je 35. Denní výhru vyhrává denně každá 7. registrace učiněná v rámci soutěžních hodin. Registrace zaslané mimo tuto dobu jsou zařazeny pouze do soutěže o týdenní výhry.

Do každého soutěžního kola je zařazeno celkově 8 týdenních výher, které získá 8 vylosovaných výherců. Pokud budete vylosovaná a umístíte se na 1. – 3. místě, můžete se těšit na tablet TAB S8-50 LTE Canary Yellow značky Lenovo. Pro 4. – 8. místo je pak připravené povlečení se Snoopym od společnosti Matějovský. A každý den se hraje o dalších 35 cen – roztomilého plyšáka Snoopyho a Chupa Chups sáček s dvaceti kusy lízátek.

Chupachups

Jaké jsou výhry?

Chupachups18x tablet TAB S8-50 LTE Canary Yellow značky Lenovo

30x povlečení se Snoopym od společnosti Matějovský

420x plyšák Snoopy

1 050x sáčků ChupaChups s 20 kusy lízátek

Náš tip: Vyražte s dětmi do kina za Snoopym a Chupa Chups!

Jste ráda, když můžete vzít své dítě do kina na dobrý dětský film? Pak by vám neměl uniknout film „Snoopy a Charlie Brown“, který v kinech startuje 5. listopadu. Partnerem filmu je značka Chupa Chups.

Kdo je Snoopy?

ChupachupsSnoopy je malý animovaný pejsek, kterého znají děti po celém světě už více než 50 let. O Snoopyho se stará Charlie Brown. Snoopy je velmi extrovertní bígl, který se rád pouští do jakékoli činnosti. Rád sní na střeše své boudy a čeká na to, co mu jeho páníček přinese dobrého k snědku. Postavička Snoopy nikdy nemluví a svoje nálady a názory vyjadřuje pouze prostřednictvím grimas nebo názorů v bublinách. Má spoustu malých fanoušků, milují ho děti i jejich rodiče. Se Snoopym je vždy o zábavu postaráno.

Reklama