Pro ženy. Pro muže. Pro všechny lidi světa. Pro nový svět.

Svět je naším domovem
Dvě vůně. Jeden svět. Svět nekonečných obzorů, setkávání, odchodů
a návratů. Svět, kde se východ a západ setkávají a tančí svůj nadčasový tanec na hudbu ze všech koutů Země. Svět, ve kterém neexistují hranice. Nová, inspirující společnost bez hranic. Kontrastující, multinárodností a multikulturní planeta zachycená v nové dámské
a pánské duo vůni:  ESPRIT HORIZON.

Horizon pro ni
Vznáší se v kořenité, smyslně-květinové auře a je doma všude, kde se zrovna nachází. Je sebejistá a samostatná. Laskavá a velkorysá. Zkušená a přirozená. K životu přistupuje s otevřenou náručí. To vše vyjadřuje svou vůní s esencemi z celého světa.

Jasmín kombinovaný s růžovým grapefruitem a liči míří Cestou koření přímo do srdce vůně a pohupuje se na vlnách růžového pepře, jamajského zázvoru a magnólie. Spodní nóta nás přenese na orientální tržiště vonící marockou tújí, santalovým dřevem, ambrou a  pižmem.

Horizon pro něj
Jeho obzory se rozpínají do všech světových šířek a délek. Z velkoměst do vesniček, ze zamlžených hor ke slunným mořím, od západu k východu. Po celém světě se dorozumí pohledy a gesty i bez znalosti jazyků. Z jeho očí vyzařuje vřelost.

Jeho vůně dýchá unikátní orientální smyslností s jemným nádechem pravé kůže a příchutí Bourbon Black Vanilla, který se nese jako lehký vánek. Na cestě ho doprovází závan vonné pryskyřice Elemi, modré levandule a listů břízy. Plaví se na Ostrovy koření pro delikátní vůni muškátového květu a skořice se smyslnými nótami pižma a praženého semínka Tonka.


 
Dvě polokoule
Dva flakóny, dvě části jednoho celku. Jedna je odrazem druhé, jako dvě strany zeměkoule sdílející stejný obzor. Červený flakón s dámskou vůní přirozeně padne do ruky. Je kulatý, hladký a zářivý, jako slunce stoupající při úsvitu nad horizont. Zelený flakón pánské vůně s plochou horní částí připomíná horizont, odrážející se na klidné hladině jezera.
 
Balení
Krabičky opět evokují téma jednolitosti světa a naznačují linie obzoru stejně jako na flakónech. Logo v podobě cestovního razítka s otiskem zeměkoule symbolizuje splynutí Východu a Západu a vystihuje tak podstatu světa bez hranic podle hesla vůně Horizon: „Svět je naším domovem.“

Reklama
Směsice kultur. Svět, ve kterém se mísí poklid orientální krajiny s panoramatem mrakodrapů západních velkoměst. Představa dvojitosti – dvě kultury, dva rytmy, setkání dvou lidí. Propojení snů a tužeb, přijetí sebe i celého světa s otevřenou náručí.

Ať v rušných velkoměstech nebo odlehlých koutech Země, život je neustálá cesta plná zážitků, vzpomínek a myšlenek. Svět kolem nás je nepřetržitým zdrojem inspirace, umožňující nám s přirozenou lehkostí překonávat všechny hranice. Horizon. Svět je naším domovem.


Parfuméři:
Dámská vůně: Benoist Lapouza, Fragrances Resources
Pánská vůně: Lucas Sieuzac, Symrise

Balení
Design flakonu a krabičky: Qu’on se le dise, Denis Boudard

Fotograf: Carter Smith
Reklamní agentura: JWT

ESPRIT HORIZON

DÁMSKÁ VŮNĚ     PÁNSKÁ VŮNĚ

Eau de Toilette 
Doporučená maloobchodní cena:   

15 ml  360 Kč / 470 Sk    30 ml 360 Kč / 450 Sk
30 ml  540 Kč / 700 Sk    50 ml 460 Kč / 580 Sk
50 ml  700 Kč / 880 Sk    

Chladivá voda po holení
50 ml 350 Kč / 440 Sk

Deodoranty 
Natural Spray (75 ml) 279 Kč / 329 Sk  Natural Spray (75 ml) 279 Kč / 329 Sk

Soutěž!

Zapojte se do soutěže, ve které máte šanci vyhrát jedinečné ceny!

Ve hře je 20 vůní Espirit Horizon a 20 letenek pro dvě osoby do Milána.
Vše se dozvíte v pravidlech. Soutěž naleznete ZDE.

Ceny věnovala společnost  Coty  Beauty ČR, k.s. a SkyEurope Airlines, a.s.

Reklama