.

Vyhrajte projížďku po Vltavě se známým českým sportovcem Vavřincem „Vávrou“ Hradilkem

Novinky

Vyhrajte projížďku po Vltavě se známým českým sportovcem Vavřincem „Vávrou“ Hradilkem

sd

Vávra Hradilek je známý český sportovec, mistr světa a olympijský medailista. Nedávno si tento sympaťák otevřel v Praze vlastní podnik a my pro vás ve spolupráci s ním máme soutěž o velmi netradiční výhru – vyjížďku na kajaku po Vltavě, přímo s Vávrou.

ds

Před pouhými několika dny zakotvil v Praze na Náplavce plovoucí ostrov nazvaný Kayak Beach Bar. Jedná se o projekt populárního českého sportovce a vodáka Vávry Hradilka, na kterém strávil poslední rok a půl práce a který se konečně stal skutečností.

Jak sám Vávra představuje: „Kayak Beach Bar je unikátní projekt, který má sloužit k setkávání přátel a zároveň vnést sportovní vyžití přímo do centra Prahy a to zcela unikátním způsobem. Jedná se totiž o plovoucí „ostrov“ složený ze dvou částí. Ostrov má kapacitu až 140 osob, disponuje rozměry 40x10 metrů a celý drží nad hladinou díky plastovým plovákům od českého výrobce Železný.“

sd
Zdroj foto: RedBull

Na ostrově se nachází jednak RedBul Cola bar (první v Evropě), dále písečný kurt pro beach volejbal, jógu nebo pétanque a tím hlavním, na co je Vávra coby vodák nejvíce pyšný, je půjčovna lodí. K dispozici jsou kajaky, paddleboardy, tzv. sit on top lodě a seakajaky. Dokonce je možno zamluvit si i vyjížďky s výkladem.

A my pro vás máme jedinečnou nabídku. Ve spolupráci s Vávrou jsme pro vás připravili zajímavou soutěž. Zapojte se do ní a vyhrajte setkání přímo s Vávrou Hradilkem. Setkání proběhne v Kayak Beach Baru a výherkyně bude mít možnost svézt se s olympijským medailistou a mistrem světa na nafukovacím kajaku pro dvě osoby od české firmy Gumotex.

Co musíte pro to, abyste vyhrála udělat?

Pošlete nám na redakční e-mail redakce@zena-in.cz vaší fotku s prázdninovou tématikou, kde budete figurovat vy. Fotky můžou být klidně dvě, když si nebudete jistá výběrem :-). Důležitá je nápaditost fotografie. Redakce spolu s Vávrou vyberou šťastnou výherkyni, která bude mít o nezapomenutelný zážitek postaráno.

Své fotky posílejte do 22.7. 2016

sd

Foto: Gumotex

   
20.07.2016 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

  1. [5] Goldenhair [*]

    takže tu výhru vlastně nikdo nechceSml52

    superkarma: 0 11.07.2016, 20:30:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme