Zasoutěžte si o třetí díl pohádek s princeznou Fantaghiro? Můžete v něm vyhrát krásnou pohádku Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže 3. díl. Pohádku, ve které uvidíte naše i zahraniční herce. Stačí splnit jen několik málo podmínek soutěže a jedno z pěti dévédéček může být vaše!

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE 3. DÍL

fantaghiro 3V dalším pokračování se ocitáme v nedalekém království kruté Černé královny (Brigitte Nielsen). Ta pomocí černé magie ovládá vše kolem sebe a k smrti nenávidí jakýkoliv projev lásky nebo pozitivní energie. A tak je vzteky bez sebe, když se dozví o Fantaghiro a Romualdovi. Ti konečně připravují svou svatbu. Romualdo se do poslední chvíle snažil najít, kde to jen šlo, starého krále, otce Fantaghiro, aby se mohl zúčastnit jejich obřadu, ale nepodařilo se mu to. Na hrad proudí spousta svatebních darů a Romualdo se rozhodne, že dá Fantaghiro také dar, prsten po své matce. Fantaghiro se na oplátku vzdá svého meče a slíbí, že už ho nikdy nepoužije. A aby svému slibu dostála, zakleje meč do krystalu, který je uložen v tlamě sochy zvířete. Mezitím však Temná čarodějnice zajme starého krále bojovníka. Když se o tom Fantaghiro během svatebního obřadu dozví, přeruší všechny oslavy. Černá královna si klade ultimátum: Zamilovaná dvojice se musí vzdát celého království. To je však pro Romualda nepřijatelné, a tak se okamžitě rozhodne, že se svojí skupinou království zachrání. Ani Fantaghiro nechce zůstat na zámku, protože ji děsí noční můra, ve které se objevuje její otec, a tak vyráží na cestu také, i když sama. Ostříhá si vlasy, aby ji nikdo nepoznal, a jde si pro meč, jenže ten je zakletý, a když vezme do ruky jiný, rozpadne se na tisíc kousků. Nakonec se tedy vydá za Černou královnou beze zbraně. Mezitím je Romualdo se svými druhy zajat armádou lesních skřítků a je nucen podstoupit tři zkoušky odvahy, jedině pak ho nechá lesní panovnice spolu s jeho druhy na živu. Ani Fantaghiro se nevede lépe, během cesty narazila na tekuté písky a nemůže se se svým koněm dostat ven…

Pro velký úspěch této pohádky bylo natočeno celkem pět sérií Fantaghiro, z nichž každá má dva 90minutové díly. Natáčelo se i v Česku a na Slovensku. Ve třetím díle druhé série se objevili i někteří čeští herci, například Kateřina Brožová, Tomáš Valík, Kristýna Kodetová, Karel Roden a Anna Geislerová.

Soutěž!

Pravidla soutěže o pět dévédéček s filmem Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže jsou jednoduchá. Celkem do 10 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 25. října 2010.

fantaghiro

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech deset obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 25. října až do 29. října 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (29. října) ve 12.45 hodin a končí v pátek 5. listopadu v 10.00 dopoledne. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproductin.

Reklama