V naší soutěži můžete vyhrát krásnou pohádku Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže. Pohádku, ve které uvidíte naše i zahraniční herce. Stačí splnit jen několik málo podmínek soutěže a jedno z pěti dévédéček může být vaše!

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE

FantaghiroV tomto pohádkovém příběhu proti sobě bojují po staletí dvě království, války se vedou už tak dlouho, že nikdo neví, proč vlastně začaly. V jednom z království žije Král-bojovník, který má tři dcery. První dvě, Karolína a Kateřina, jsou pokorné dívky, které vždy poslouchající svého otce, zato nejmladší z nich Fantaghiro, je jejich pravým opakem. Na všechno má svůj názor a svou hlavu. Je sice chytrá, trochu divoká, avšak hlavně tvrdohlavá, a tak většinu svého dětství tráví za trest ve studni. Potají se naučí číst, i když je čtení ženám v jejich království výslovně zakázáno. Fantaghiro nesouhlasí ani se svými sestrami, že by žena měla jen vařit a být mužovi za každou cenu podřízenou bytostí. A tak, když se dozvídá, že bude provdána spolu se sestrami proti své vůli, utíká pryč ze zámku, skrýt se do lesa. Plná vzteku se snaží vybít na všem, co jí přijde pod ruku a v ten okamžik se potkává s Bílým princem, který ji posléze začne učit bojovat s mečem a střílet lukem a šípem. V lese, který je na hranicích obou království, se poprvé spatří s mladým Romualdem. Stačil jen letmý pohled a Romualdo na ní není schopen zapomenout, aniž by tušil, že se jedná o dceru jeho protivníka. Romualdo se stal právě králem a je připraven ukončit nesmyslnou a staletí vlekoucí se válku, a tak pošle Králi-bojovníkovi nabídku na souboj dvou nejsilnějších mužů z obou království, kteří by tak podle výsledku vyřešili válku ve prospěch toho, kdo vyhraje. Král je už starý a unavený věčnými válkami, a tak souhlasí. Ve snu však k němu přijde Bíla Čarodějka s tím, že jediná šance, aby vyhrál, je nechat bojovat jednoho ze svých potomků. Král je v patové situaci, neboť má jen samé dcery, a tak jim přikáže, aby se pro následující souboj převlékly do brnění a vydávaly se za muže...

Pro velký úspěch této pohádky bylo celkem natočeno pět sérií Fantaghiro, z nichž má každá dva 90 minutové díly. Natáčelo se i čechách a na Slovensku. V prvním díle první série se objevili i někteří čeští herci například: Kateřina Brožová, Tomáš Valík, Jan Kraus, Stanislava Bartošová a Filip Renč.

Soutěž!

Pravidla soutěže o pět dévédéček s filmem Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže jsou jednoduchá. Celkem do 10 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 1. září 2010.

Fantaghiro

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech deset obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 1. září až do 8. září 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (8. září) v 10.30 hodin a končí ve středu 15. září v 9.00 dopoledne. Během středy vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproductin.

Reklama