.

Vyhrajte odpočinek na Šumavě.

Cestování

Vyhrajte odpočinek na Šumavě.

Také občas přemýšlíte o tom, že by bylo fajn věnovat se chvíli jen sama sobě? Odpoutat se od každodenního spěchu a opakujících se povinností?
Nabrat novou energii, protáhnout tělo a pohýčkat duši?

Pokud se Vám podaří přesvědčit rodinu nebo partnera, že se bez Vás budou muset obejít, není to až tak složité. Nemusíte jezdit daleko, ani investovat velké peníze. Stačí se rozhodnout, domluvit se s přítelkyní a vyrazit. Třeba na Šumavu do Kašperských Hor.

Městečko Kašperské Hory je proslulé zejména těžbou zlata a jako oblíbené letní i zimní turistické středisko. Leží v srdci Šumavy na horním toku řeky Otavy v nadmořské výšce 740 m. n m. Díky své poloze jsou ideálním výchozím místem pro poznávání celé Šumavy i krásného šumavského podhůří.
V Kašperských Horách je vše pěkně pohromadě – obchody s bohatým výběrem potravin, ovoce, zeleniny i drogerie, restaurace a bary, cukrárna, bowling, kino, diskotéka, obchůdek se šumavskými suvenýry, kvalitní infocentrum i hojně navštěvované Muzeum Šumavy.

A teď to nejdůležitější – nemusíte nic vymýšlet ani organizovat. Víkendy a týdny určené výhradně ženám můžete prožít v nově otevřeném Aparthotelu Šumava 2000. Na programu je pohyb, relaxace, zajímavé povídání i zdravé a přitom dobré jídlo. Budete obklopeni krásnou, jarně naladěnou šumavskou přírodou. Co dodat….?
…. možná ještě příklad takového wellness víkendu.
V pátek v podvečer Vás uvítají drinkem z čerstvé ovocné šťávy. Po dobré večeři se ponoříte za asistence odborníků do tajů aromaterapie.
Sobotní den bude věnován péči o Vaše tělo i duši. Fitness, výlet na horském kole, čínské posilovací cvičení taichi a příjemné protažení celého těla. Relaxovat budete nejen v sauně a vířivce, ale také v rukou vizážistky, která Vám doporučí, jak rozzářit obličej a doladit image. Na ostré sluneční paprsky se připravíte v hotelovém turbosoláriu. Celý den pro Vás bude připravena voda, ovocný i zelený čaj,a odpoledne i káva. Po večeři Vás čeká večer plný nejnovějších trendů v kosmetice, líčení a dalších rad od profesionálky v tomto oboru.
V neděli budete spalovat přebytečné tuky a upevňovat postavu za asistence trenérky P-class.
Potom si můžete opravdu v klidu vychutnat dobrou pozdní snídani, přečíst si noviny nebo poslední čísla zajímavých časopisů.

Další program už je ve Vašich rukou. Možností je v hotelu i v Kašperských Horách a okolí hodně – výlet na hrad Kašperk, procházka jarní přírodou, projížďka na koni ( i pro úplné začátečníky), výlet na horském kole. Přímo v hotelu si můžete zahrát s přáteli kulečník, nebo jen tak lenošit na lehátku u bazénu, v internet café či v baru.

Podobný, ale ještě rozmanitější program Vás čeká při týdenních pobytech. Ty jsou navíc zaměřené i na redukci váhy formou zdravé diety nebo spíše uceleného životního stylu, tzv. dělené stravy.

Zdá se Vám to příliš přepychové? Posuďte sami - novou energii naberete pod dohledem odborníků již za 2850,- Kč za víkend a 5 850,- Kč za týden.

Podrobné informace o těchto akcích včetně přihlašovacího formuláře a veškeré informace o hotelu, ale i o možnostech sportovního i kulturního vyžití v Kašperských Horách a okolí najdete na internetových stránkách www.sumava2000.cz.
Nyní i Vy máte jedinečnou šanci soutěžit s Ženou-in o dámský wellness víkend v Aparthotelu Šumava 2000. Podrobnosti najdete v rubrice „Soutěže“.Klikněte zde
   
25.03.2003 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [10] louže [*]

  To miluju, já chci jet!!!
  Nebojte se i na Kašperk by jste se vydrápaly jen vyhrát!!
  Ahoj Jarča

  superkarma: 0 26.03.2003, 15:33:41
 2. avatar
  [8] Zluta [*]

  superkarma: 0 25.03.2003, 10:18:30
 3. avatar
  [7] Zluta [*]

  superkarma: 0 25.03.2003, 09:41:36
 4. avatar
  [4] Kájina [*]

  no je to drahy,takze musim soutezit jelikoz libit bych si to nechala

  superkarma: 0 25.03.2003, 08:07:55
 5. avatar
  [3] Laila [*]

  Teda levný to zrovna není , ale musí to být skvělý

  superkarma: 0 25.03.2003, 07:58:25
 6. avatar
  [2] Clerenc [*]

  Hezke, ale drahe, takze chci vyhrat

  superkarma: 0 25.03.2003, 07:46:27
 7. avatar
  [1] Zluta [*]

  Ano, mně se to fakt zdá příliš přepychové. Za týdenní pobyt na Šumavě dát šest tisíc...,bratru já byla za pět a půl u moře v Chorvatsku! A loni dokonce za deset na 14 dní! s podobnými procedurami, o kterých píšete!

  superkarma: 0 25.03.2003, 07:36:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme